Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 23

1940. Balatonkenesei Sporthét / Székesfővárosi Tenisz Bajnokság 1940 egyoldalas, zománcbetétes Br sportplakett. Szign.: Szilas (67x67mm) T:1-  Hungary 1940. Sportsweek at Balatonkenese / Capitol Tennis Championship 1940 one-sided Br sports plaque with enamel inlay. Sign.: Szilas (67x67mm) C:AU
30795.

1940. "Balatonkenesei Sporthét / Székesfővárosi Tenisz Bajnokság 1940" egyoldalas, zománcbetétes Br sportplakett. Szign.: Szilas (67x67mm) T:1- Hungary 1940. "Sportsweek at Balatonkenese / Capitol Tennis Championship 1940" one-sided Br sports plaque with enamel inlay. Sign.: Szilas (67x67mm) C:AU

5 500 HUF
14,86
16,18
1940. MOVE - VESZPRÉMI TÁRSADALMI ÉS SPORTEGYESÜLET 1920-1940 kétoldalas Br sport emlékplakett. (61x42mm) T:2-
30796.

1940. "MOVE - VESZPRÉMI TÁRSADALMI ÉS SPORTEGYESÜLET 1920-1940" kétoldalas Br sport emlékplakett. (61x42mm) T:2-

2 400 HUF
1939-1940. PSE 1899 (Postás Sport Egyesület) Br plakett Csillik Margit részére (2xkl) (55x46mm,80x55mm) márványtalpon + Sződy Szilárd (1878-1939) 1935-1936. Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése / Bajnoki Érem jelzett Ag díjérem LE beütéssel (2xklf) (29,47g, 29,61g/0.800/40mm) T:2
30797.

12 000 HUF
32,43
35,29
1943. Etruria-Postás S.E. II. női verseny 1943.II.6. festett, zománcozott Br díjérem (40mm) T:2
30798.

1943. "Etruria-Postás S.E. II. női verseny 1943.II.6." festett, zománcozott Br díjérem (40mm) T:2

7 000 HUF
18,92
20,59
1947. Postás Sport Egyesület 1899 fém plakett márványlapon AZ 1946/47 ÉVI NŐI KÉZILABDABAJNOKSÁG EMLÉKÉRE gravírozással T:1-
30799.

1947. "Postás Sport Egyesület 1899" fém plakett márványlapon "AZ 1946/47 ÉVI NŐI KÉZILABDABAJNOKSÁG EMLÉKÉRE" gravírozással T:1-

3 000 HUF
1949. TOUR DE HONGRIE 1949 zománcbetétes plakett márványlapon MAGYAR KERÉKPÁROS SZÖVETSÉG TISZTELETDÍJA A TOUR DE HONGRIE EMLÉKÉRE 1949 VI/29 - VII/3 Br rátéttel T:1- patina
30800.

1949. "TOUR DE HONGRIE 1949" zománcbetétes plakett márványlapon "MAGYAR KERÉKPÁROS SZÖVETSÉG TISZTELETDÍJA A TOUR DE HONGRIE EMLÉKÉRE 1949 VI/29 - VII/3" Br rátéttel T:1- patina

12 000 HUF
32,43
35,29
~1990. Királyi Magyar Automobil Club zománcozott Br autójelvény, eredeti tokban (102x84mm) T:1
30801.

~1990. "Királyi Magyar Automobil Club" zománcozott Br autójelvény, eredeti tokban (102x84mm) T:1

30 000 HUF
81,08
88,24
DN ÁLL. GYAKORLÓ F.K. TANÁRAINAK VERSENYE Br teke sport díjplakett márványlapon T:1-
30802.

DN "ÁLL. GYAKORLÓ F.K. TANÁRAINAK VERSENYE" Br teke sport díjplakett márványlapon T:1-

4 400 HUF
11,89
12,94
Ausztria 1904. VI. Hadsereg Vívótorna 1904 kétoldalas, jelzetlen Ag katonai sport díjérem, peremen utólagos díszítéssel (br.: 21,07g/37mm) T:2 Austriai 1904. VI. Armee Fecht Turnier 1904 double-sided, Ag military sport award, without hallmark, with additional ornamentation on edge (br.: 21,07g/37mm) C:XF
30803.

Ausztria 1904. "VI. Hadsereg Vívótorna 1904" kétoldalas, jelzetlen Ag katonai sport díjérem, peremen utólagos díszítéssel (br.: 21,07g/37mm) T:2 Austriai 1904. "VI. Armee Fecht Turnier 1904" double-sided, Ag military sport award, without hallmark, with additional ornamentation on edge (br.: 21,07g/37mm) C:XF

3 000 HUF
16
Olaszország ~1930-1940. R.F.G.I. SOC. GINN. CA ETRURIA PRATO festett Br gimnasztikai díjérem (32mm) T:2,2- Italy ~1930-1940. R.F.G.I. SOC. GINN. CA ETRURIA PRATO painted Br gymnastics award medal (32mm) C:XF,VF
30804.

Olaszország ~1930-1940. "R.F.G.I. SOC. GINN. CA ETRURIA PRATO" festett Br gimnasztikai díjérem (32mm) T:2,2- Italy ~1930-1940. "R.F.G.I. SOC. GINN. CA ETRURIA PRATO" painted Br gymnastics award medal (32mm) C:XF,VF

5 000 HUF
Vegyes 8db-os lovas sport díj- és emlékérem tétel, közte 1974. XII. Magyar Hajtó Derby - Mélykút 1974 egyoldalas Br emlékérem, ~1970-1980. Mezőhegyesi Á.G. - 5820 Mezőhegyes Kozma F. u. 30. kétoldalas sárgaréz emlékérem T:2,2-
30805.

Vegyes 8db-os lovas sport díj- és emlékérem tétel, közte 1974. "XII. Magyar Hajtó Derby - Mélykút 1974" egyoldalas Br emlékérem, ~1970-1980. "Mezőhegyesi Á.G. - 5820 Mezőhegyes Kozma F. u. 30." kétoldalas sárgaréz emlékérem T:2,2-

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF