https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 84

Auction is over! Item soon called at the auction hall
5db-os magyar jelvény és kitüntetés tétel, közte Zalka Máté Katonai Főiskola, A haza szolgálatáért T:1-
31452.

5db-os magyar jelvény és kitüntetés tétel, közte "Zalka Máté Katonai Főiskola", "A haza szolgálatáért" T:1-

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
7db-os sport díjérem tétel, közte Magyar Atletikai Szövetség T:1--2-
31453.

7db-os sport díjérem tétel, közte "Magyar Atletikai Szövetség" T:1--2-

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Number of bids:
0
7db-os fém jelvény tétel, közte Moszkva 1985. T:1,2 7pcs of metal badges, including Moscow 1985. C:UNC,XF
31454.

7db-os fém jelvény tétel, közte "Moszkva 1985." T:1,2 7pcs of metal badges, including "Moscow 1985." C:UNC,XF

 
The item is not available
Starting price:
500 HUF
1,35
EUR
,
1,47
USD
Number of bids:
0
10db-os külföldi fém kitűző tétel, közte Hiddensee (2x), Strelec (2x), Binz T:1-2 10pcs of metal pins, including Hiddensee (2x), Strelec (2x), Binz C:UNC-XF
31455.

10db-os külföldi fém kitűző tétel, közte "Hiddensee" (2x), "Strelec" (2x), "Binz" T:1-2 10pcs of metal pins, including "Hiddensee" (2x), "Strelec" (2x), "Binz" C:UNC-XF

 
Sold
Starting price:
500 HUF
1,35
EUR
,
1,47
USD
Number of bids:
1
15db-os vegyes kitűző és jelvény tétel, közte VI. Parlament - FDJ - Rostock 1959, Lide Bdete! T:1-,2
31456.

15db-os vegyes kitűző és jelvény tétel, közte "VI. Parlament - FDJ - Rostock 1959", "Lide Bdete!" T:1-,2

 
Sold
Starting price:
500 HUF
1,35
EUR
,
1,47
USD
Number of bids:
1
17db-os vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel, közte V. Bartók Béla Nemzetközi Kórusfesztivál Debrecen, 1958 Kulturális Seregszemle T:2
31457.

17db-os vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel, közte "V. Bartók Béla Nemzetközi Kórusfesztivál Debrecen", "1958 Kulturális Seregszemle" T:2

 
Sold
Starting price:
500 HUF
1,35
EUR
,
1,47
USD
Number of bids:
4
Vegyes 24db-os vöröskeresztes jelvény tétel, több országból, közte 1916. Rotes Kreuz Karlsbad 1916 zománcozott jelvény T:vegyes Mixed 24pcs of Red Cross pins and badges from multiple countries, including 1916. Rotes Kreuz Kralsbad 1916 enamelled badge C:mixed
31458.

Vegyes 24db-os vöröskeresztes jelvény tétel, több országból, közte 1916. "Rotes Kreuz Karlsbad 1916" zománcozott jelvény T:vegyes Mixed 24pcs of Red Cross pins and badges from multiple countries, including 1916. "Rotes Kreuz Kralsbad 1916" enamelled badge C:mixed

 
Sold
Starting price:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Number of bids:
1
27 db szovjet jelvény egy Lenint ábrázoló felvarróval díszített vörös fali zászló, másik oldalán a Szovjetunió címerét ábrázoló felvarró 1 db szovjet címert ábrázoló jelvénnyel T:vegyes
31459.

27 db szovjet jelvény egy Lenint ábrázoló felvarróval díszített vörös fali zászló, másik oldalán a Szovjetunió címerét ábrázoló felvarró 1 db szovjet címert ábrázoló jelvénnyel T:vegyes

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
3
41db-os vegyes numizmatikai tétel falra akasztható üveges tárolóban, közte Osztrák-Magyar Monarchia 1914. I. Hadsereg - Karácsony a fronton 1914 Br jelvény; MÁVAUT Br plakett T:vegyes
31460.

41db-os vegyes numizmatikai tétel falra akasztható üveges tárolóban, közte Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "I. Hadsereg - Karácsony a fronton 1914" Br jelvény; "MÁVAUT" Br plakett T:vegyes

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Több száz darabos Demokratikus Ifjúsági Világszövetség és Béke, barátság.. témájú jelvény és kitűző, üvegezett fakeretben. A jelvények között a magyar darabok mellett sok külföldi tagszervezet jelvénye is megtalálható. A legtöbb kitűzőn megjelenő téma a béke és a nukleáris fegyverek elleni tüntetés. A jelvények jelentős része szép állapotú, a fakeret borítása sérült. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2,2- /  Collection of several hundred ,,World Federation of Democratic Youth and Peace, Friendship... themed badges and pins in a large wooden frame. Beside the Hungarian pieces there are many badges from other member organizations. Most of the pins are about world peace and the anti-nuclear war movement. Most of the badges are in nice condition, the felt covering the frame is damaged. Worth seeing! C:AU,XF,VF
31461.

Több száz darabos "Demokratikus Ifjúsági Világszövetség" és "Béke, barátság.." témájú jelvény és kitűző, üvegezett fakeretben. A jelvények között a magyar darabok mellett sok külföldi tagszervezet jelvénye is megtalálható. A legtöbb kitűzőn megjelenő téma a béke és a nukleáris fegyverek elleni tüntetés. A jelvények jelentős része szép állapotú, a fakeret borítása sérült. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2,2- / Collection of several hundred ,,World Federation of Democratic Youth" and "Peace, Friendship..." themed badges and pins in a large wooden frame. Beside the Hungarian pieces there are many badges from other member organizations. Most of the pins are about world peace and the anti-nuclear war movement. Most of the badges are in nice condition, the felt covering the frame is damaged. Worth seeing! C:AU,XF,VF

 
The item is not available
Starting price:
180 000 HUF
486,49
EUR
,
529,41
USD
Number of bids:
0
Vegyes ~230db-os jelvény és kitűző tétel a szocialista korszakból, nagyrészt magyar darabok T:vegyes
31462.

Vegyes ~230db-os jelvény és kitűző tétel a szocialista korszakból, nagyrészt magyar darabok T:vegyes

 
Sold
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
15
1901-2002. Magyar labdarúgó-bajnokcsapatok jelvényei. ~115db klf jelvényt tartalmazó különleges gyűjtemény, üvegezett fakeretben. A csapatok jelvényei mellett megtalálható még benne a Magyar Labdarúgó Szövetség néhány érdekes jelvénye, továbbá a A Magyar Labdarúgó Bajnokcsapatok 1901-1975 című minikönyv. A keret sérült, a jelvények többsége szép tartású. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2 /  1901-2002. Badges of Hungarian football champions. A special collection of ~115pcs of diff badges in wooden frame. Beside the badges of the teams are some Hungarian Football Association pins, and a mini book titled Hungarian Football Champion Teams 1901-1975. The frame is damaged, but the badges are in very nice condition. Worth seeing! C:AU,XF
31463.

1901-2002. Magyar labdarúgó-bajnokcsapatok jelvényei. ~115db klf jelvényt tartalmazó különleges gyűjtemény, üvegezett fakeretben. A csapatok jelvényei mellett megtalálható még benne a Magyar Labdarúgó Szövetség néhány érdekes jelvénye, továbbá a "A Magyar Labdarúgó Bajnokcsapatok 1901-1975" című minikönyv. A keret sérült, a jelvények többsége szép tartású. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2 / 1901-2002. Badges of Hungarian football champions. A special collection of ~115pcs of diff badges in wooden frame. Beside the badges of the teams are some Hungarian Football Association pins, and a mini book titled "Hungarian Football Champion Teams 1901-1975". The frame is damaged, but the badges are in very nice condition. Worth seeing! C:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
460 000 HUF
1 243,24
EUR
,
1 352,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment