15002.
367. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
1900 Die Pariser Weltausstellung in Worth und Bild. Szerk.: Dr. Geoerg Malkowsky. Berlin, 1900., Kirchhoff & C., XVI+512 p. Német nyelven. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kopott aranyozott, festett egészvászon-kötés, foltos lapokkal és borítóval.