Books: Tales

Number of items: 29

[James Fenimore ]Cooper: A nagy indiánuskönyv. Az összes Bőrharisnya történetek. Az ifjúság számára átdolgozta: Honti Rezső. Haranghy Jenő rajzaival. Bp.,[1933],Győző Andor, (Hungária Hírlapnyomda Rt.-ny.), 639+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal 1933. karácsonyáról, kissé laza kötéssel, de alapvetően jó állapotban.
17442.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 800 HUF
15,00
16,55
  Add to cart
  Remove
Busch, Wilhelm: Schnaken & Schnurren. München, Verlag von Braun und Schneider. Félvászon kötés, gerincnél levált, lapok foltosak, firkáltak, viseltes állapotban.
17443.

Available
3 000 HUF
10,34
  Add to cart
  Remove
2 db mese- és ifjúsági könyv: Tutsek Anna (szerk.): Ötven év legszebb ifjúsági elbeszélései. A Magyar Lányok albuma 1894-1944. Bp., é.n., Új Idők Irodalmi Intézete RT. (Singer és Wolfner). Kiadói félvászon kötés, kiadó papír védőborítóval. Sérült gerinccel és papír borítóval. + Gottfried August Bürger : Münchhausen csodálatos utazásai és kalandjai szárazon és vízen/Münchhausen báró önvallomásai vándorlásairól és vidám kalandjairól. Eugen Taru színes illusztrációival. Kiadói kartonált keménykötés, kiadó sérült papír védőborítóval.
17444.

1 200 HUF
4,14
Hammer price:
1 200 HUF
17445.

Available
2 000 HUF
6,90
  Add to cart
  Remove
17446.

800 HUF
2,76
Hammer price:
800 HUF
Szomjas vakló. 66 vajdasági magyar erotikus népmese. Szerk.: Burány Béla. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17447.

Available
800 HUF
2,76
  Add to cart
  Remove
László Varcasovszky: Honki Árnyországban. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17448.

Available
800 HUF
2,76
  Add to cart
  Remove
Arany László - Fehérlófia. Bp., 1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17449.

Available
800 HUF
2,76
  Add to cart
  Remove
Benedek Elek: Magyarok története. Történelem gyerekeknek. Debrecen, Alföldi Nyomda Rt. Kiadói kartonált papírkötés.
17450.

Available
800 HUF
2,76
  Add to cart
  Remove
Az ördög szántotta hegy. Baranyai mondák, hiedelmek és történetek. Pécs, 2002, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
17451.

Available
1 200 HUF
4,14
  Add to cart
  Remove
17452.

Available
1 200 HUF
4,14
  Add to cart
  Remove
17453.

Available
2 800 HUF
9,66
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

367. Auction:
From 24 March to 2 April
Payment deadline is 17 April
Viewing: From 30 March to 2 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.