4 000 HUF
Risz Pál: A keresztényi tudományban való rövid oktatás, D. Luther Mártonnak katekismusa szerint. Kassa, 1826., Ellinger István, 175 p. 2. kiadás. Korabeli kopott félbőr-kötésben, a gerincen kis sérülésekkel, dohos.