1 000 HUF
Predigten zur Unterweisung christlicher Gemeinen auf alle Sonntage und Hauptfeste des Jahres : aus dem Inhalte des Evangeliums gezogen, das man in der Messe liest. Erster Band. ... In französischer Sprache hrsg von dem: herrn (Jean) Billot, ... Augsburg, 1775, Veith, 12+496+4 p. Német nyelven. Második kiadás. Kiadói egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, néhány lapon lapszéli folttal, az utolsó lapon és a hátsó előzéklapon és szennylapon lyukkal.