Number of items: 297

17520.

2 800 HUF
7,57
8,24
Ponson du Terrail: Egy király ifjúsága 1-7. kötet.   Egy király ifjusága I-III. kötet: 1. A szép aranyművesné. 2. A navarrai herceg szerelmei. 3. A flórenci méregkeverő.  A két Henrik harca I-III. kötet: 1. A négy alsó szövetsége. 2. A meudoni fehér ház. 3. Szent-Bertalan-éj.   A Valois család tragédiája I-II. kötet:  1. Montpensier hercegnő.   Fordította: Dr. Endre Dénes.  Bp.,[1928],Palladis Rt., (Pallas Rt.-ny.), 255+1+296+287+320+303+271+304 p.   Kiadói aranyozott díszes egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett felső lapélekkel, változó állapotban, kopott borítókkal, két kötet kivételével sérült gerincekkel, ezek közül egy kötet gerince hiányzik, az egyik kötet címlapja hiányzik, intézményi bélyegzőkkel. A 8. kötet hiányzik.
17521.

1 800 HUF
17522.

800 HUF
Új idők lexikona. 1. köt.: A-Almafa. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
17523.

100 HUF
0,27
0,29
Világesemények 1945-1967. Főszerk.: Bollinger, Klaus. Bp., 1968, Kossuth Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.
17524.

100 HUF
0,27
0,29
17525.

1 000 HUF
Perneczky Géza: A háló. Alternatív művészeti áramlatok a folyóirat-kiadványaik tükrében. 1968-1988. [Bp.,1991,]Héttorony. Kiadói kartonált papírkötés.
17526.

1 800 HUF
17527.

3 600 HUF
9,73
10,59
Cey-Bert Róbert Gyula: A Sólyom embere útjai. A Belső Kék Csend útjain. A szabadság és halál útjain. Bp.,2001, Paginarum. Kiadói kartonált papírkötés.
17528.

1 600 HUF
Kocsis L. Mihály: Illés. Énekelt történelem. Bp., 1999,Zikkurat Kft. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődésekkel.
17529.

1 600 HUF
17530.

1 200 HUF
17531.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF