Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 41

Hermann Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Csörgey Titusz képeivel. Bp., 1901., (Franklin-ny.), 279+1 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, dohos, a kötéstáblákon a papírborítás hullámos.
17197.

5 000 HUF
[Brassai Sámuel]: Számító Socrates. Fejbeli számvetés, gyakorlati kérdésekben. Ángol mintára. Kék Könyvtár. Házi és iskolai oktatásra szolgáló kézi és segédkönyvek gyűjteménye. III. szállítmány. Kolozsvár, 1862., Stein János, XIV+166 p.+3 t. V. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, foltos, a könyvtest részben elvált a borítótól, laza kötéssel, dohos, rossz állapotban.
17198.

1 000 HUF
Wiegand, August: Grundriss der mathematischen Geographie. Mit eingedruckten Holzschnitten (fametszetekkel) Achte Auflage (nyolcadik kiadás). Halle, 1874, H. W. Schmidt. Kicsit kopott és lyukas félbőr kötésben, egyébként jó állapotban. Tulajdonosi bejegyzéssel (Nagykanizsai kath. főgymn. tanári könyvtáráé).
17199.

3 600 HUF
9,73
10,59
G. A. Buchheister-Georg Otterbach: Handbuch der Drogisten-Praxis. I. Band. Berlin, 1928., Julius Springer. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó címlappal.
17200.

7 000 HUF
18,92
20,59
17201.

800 HUF
Képek a gyógyítás múltjából. Orvostörténeti közlemények. Szerk.: Antall József, Buzinkay Géza. Bp.,1984, Semmelweis Orvostörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
17202.

1 000 HUF
Dr. Wodetzky József: A világegyetem szerkezete. Szent István Könyvek 50. Bp.,1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
17203.

800 HUF
17204.

800 HUF
Mérey Gyula: Algebra és mértan. A gimnázium és leánygimnázium III. osztálya számára. Átdolgozták Endrédy Vendel és Dr. Sárközy Pál. Bp.,1938., Franklin, 159 p. Félvászon-kötésben.
17205.

1 000 HUF
Strukturwandlungen im nomadisch-bäuerlichen Lebensraum des Orients. Geographische Zeitschrift, Beiheft. Erdkundliches Wissen. Heft 26.a. Wiesbaden, 1970, Franz Steiner Verlag. Német nyelven. Tudományos tanulmányokkal az észak-perzsa türkmén sztyeppéről, Azerbajdzsánban és Beludzsisztánban élő nomádokról földrajzi szempontból. 4 kihajtható táblával, térképekkel, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Papírkötésben, kissé kopott borítóval.
17206.

1 400 HUF
3 db könyv - Dr. Kovács János: A mentés. Bp., Vármegyék és Városok Országos Mentőegyesülete. + Dr. Petrovits Lajos: Az anatómiai nevek magyar értelme. + Uram segíts! Betegek kis imakönyve. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17207.

1 200 HUF
17208.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF