Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 41

Hermann Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Csörgey Titusz képeivel. Bp., 1901., (Franklin-ny.), 279+1 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, dohos, a kötéstáblákon a papírborítás hullámos.
17197.

5 000 HUF
17,24
Hammer price:
5 000 HUF
[Brassai Sámuel]: Számító Socrates. Fejbeli számvetés, gyakorlati kérdésekben. Ángol mintára. Kék Könyvtár. Házi és iskolai oktatásra szolgáló kézi és segédkönyvek gyűjteménye. III. szállítmány. Kolozsvár, 1862., Stein János, XIV+166 p.+3 t. V. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, foltos, a könyvtest részben elvált a borítótól, laza kötéssel, dohos, rossz állapotban.
17198.

1 000 HUF
3,45
Hammer price:
1 800 HUF
Wiegand, August: Grundriss der mathematischen Geographie. Mit eingedruckten Holzschnitten (fametszetekkel) Achte Auflage (nyolcadik kiadás). Halle, 1874, H. W. Schmidt. Kicsit kopott és lyukas félbőr kötésben, egyébként jó állapotban. Tulajdonosi bejegyzéssel (Nagykanizsai kath. főgymn. tanári könyvtáráé).
17199.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 600 HUF
11,25
12,41
  Add to cart
  Remove
G. A. Buchheister-Georg Otterbach: Handbuch der Drogisten-Praxis. I. Band. Berlin, 1928., Julius Springer. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó címlappal.
17200.

Available
7 000 HUF
21,88
24,14
  Add to cart
  Remove
17201.

Available
800 HUF
2,76
  Add to cart
  Remove
Képek a gyógyítás múltjából. Orvostörténeti közlemények. Szerk.: Antall József, Buzinkay Géza. Bp.,1984, Semmelweis Orvostörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
17202.

Available
1 000 HUF
3,45
  Add to cart
  Remove
Dr. Wodetzky József: A világegyetem szerkezete. Szent István Könyvek 50. Bp.,1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
17203.

800 HUF
2,76
Hammer price:
800 HUF
17204.

800 HUF
2,76
Hammer price:
800 HUF
Mérey Gyula: Algebra és mértan. A gimnázium és leánygimnázium III. osztálya számára. Átdolgozták Endrédy Vendel és Dr. Sárközy Pál. Bp.,1938., Franklin, 159 p. Félvászon-kötésben.
17205.

Available
1 000 HUF
3,45
  Add to cart
  Remove
Strukturwandlungen im nomadisch-bäuerlichen Lebensraum des Orients. Geographische Zeitschrift, Beiheft. Erdkundliches Wissen. Heft 26.a. Wiesbaden, 1970, Franz Steiner Verlag. Német nyelven. Tudományos tanulmányokkal az észak-perzsa türkmén sztyeppéről, Azerbajdzsánban és Beludzsisztánban élő nomádokról földrajzi szempontból. 4 kihajtható táblával, térképekkel, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Papírkötésben, kissé kopott borítóval.
17206.

Available
1 400 HUF
4,83
  Add to cart
  Remove
3 db könyv - Dr. Kovács János: A mentés. Bp., Vármegyék és Városok Országos Mentőegyesülete. + Dr. Petrovits Lajos: Az anatómiai nevek magyar értelme. + Uram segíts! Betegek kis imakönyve. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17207.

1 200 HUF
4,14
Hammer price:
1 600 HUF
17208.

Available
3 600 HUF
11,25
12,41
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

367. Auction:
From 24 March to 2 April
Payment deadline is 17 April
Viewing: From 30 March to 2 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.