https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Minibooks

Number of items: 21

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Százéves a Typographia. 1869-1969. Szerk.: Várnagy József, Vértes Jenő. Bp., 1969, Nyomda-, a Papíripar és a Sajtó Dolgozóinak Szakszervezete, Táncsics Könyvkiadó, 205 p. Kiadói műbőr kötés. Számozatlan példány.
17421.
 

Százéves a Typographia. 1869-1969. Szerk.: Várnagy József, Vértes Jenő. Bp., 1969, Nyomda-, a Papíripar és a Sajtó Dolgozóinak Szakszervezete, Táncsics Könyvkiadó, 205 p. Kiadói műbőr kötés. Számozatlan példány.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Rév Pál: Fejezetek a magyar repülés történetéből 1-2. köt. Bp., 1982, Miniatűr Könyvgyűjtők Klub. Kiadói papírkötés, kiadói védőtokkal. Megjelent 350 számozott példányban, számozatlan példány.
17422.
 

Rév Pál: Fejezetek a magyar repülés történetéből 1-2. köt. Bp., 1982, Miniatűr Könyvgyűjtők Klub. Kiadói papírkötés, kiadói védőtokkal. Megjelent 350 számozott példányban, számozatlan példány.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
5,00
EUR
,
5,52
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
Refresh
Votum Petőfianum. Kass János illusztrációival. Bp., 1973, Kossuth. Több nyelven. Kiadói aranyozott bőrkötésben, kiadói műanyag tokban.
17423.
 

Votum Petőfianum. Kass János illusztrációival. Bp., 1973, Kossuth. Több nyelven. Kiadói aranyozott bőrkötésben, kiadói műanyag tokban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Karl Marx-Friedrich Engels: A Kommunista Párt kiáltványa. Bp.,1971,Kossuth. Kiadói kemény-kötés.
17424.
 

Karl Marx-Friedrich Engels: A Kommunista Párt kiáltványa. Bp.,1971,Kossuth. Kiadói kemény-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Sarlós László és a zeneműkiadó avagy a huszadik év. Bp.,1986, Zeneműkiadó. Kiadói aranyozott bordó bársony-kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17425.
 

Sarlós László és a zeneműkiadó avagy a huszadik év. Bp.,1986, Zeneműkiadó. Kiadói aranyozott bordó bársony-kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester. Bp., 1973, Táncsics Könyvkiadó. Reprint kiadás. Megjelent 2500 példányban. Számozatlan példány.
17426.
 

Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester. Bp., 1973, Táncsics Könyvkiadó. Reprint kiadás. Megjelent 2500 példányban. Számozatlan példány.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,50
EUR
,
2,76
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
Refresh
Wehli Tünde: A flamand hóráskönyv. Csak kísérőtanulmány. Bp., 1986, Helikon Kiadó. Kiadói papírkötés.
17427.
 

Wehli Tünde: A flamand hóráskönyv. Csak kísérőtanulmány. Bp., 1986, Helikon Kiadó. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,50
EUR
,
2,76
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
Refresh
Vágó: Kis ólomdarabkák. Kaposvár, 1968, S.M. Nyomda. Kiadó kopott műbőr-kötés. A szerző, illusztrátor aláírásával.
17428.
 

Vágó: Kis ólomdarabkák. Kaposvár, 1968, S.M. Nyomda. Kiadó kopott műbőr-kötés. A szerző, illusztrátor aláírásával.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,50
EUR
,
2,76
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
Refresh
Gondolatok az időről...1978. Összeáll. és szerk.: Alföldi Imréné. Schubert Péter grafikáival. Szekszárd, 1977, Szekszárdi Nyomda. Kiadói kopott nylon-kötés. Megjelent 600 példányban.
17429.
 

Gondolatok az időről...1978. Összeáll. és szerk.: Alföldi Imréné. Schubert Péter grafikáival. Szekszárd, 1977, Szekszárdi Nyomda. Kiadói kopott nylon-kötés. Megjelent 600 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,50
EUR
,
2,76
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
Refresh
Katona József: Bánk Bán. Kondor Lajos illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban.
17430.
 

Katona József: Bánk Bán. Kondor Lajos illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Reich Károly: Variációk. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói műbőr-kötés.
17431.
 

Reich Károly: Variációk. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói műbőr-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés.
17432.
 

Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

365. Auction:
Payment deadline is 20 March

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment