Books: Hunting

Number of items: 32

17165.

4 000 HUF
Széchényi Zsigmond: Két kecske. Bp.,1942, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 195 p. + 19 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
17166.

4 000 HUF
Borsos Béla: Magyar vadász lőportartók. Bp., 1982, Corvina, 90+2 p.+40 t. Kétoldalas színes képtáblákkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói enyhén szakadt védőborítóban. Volt könyvtári példány.
17167.

1 000 HUF
17168.

3 000 HUF
Széchényi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp., 1965, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, a papírborító gerince foltos, jó állapotban.
17169.

1 200 HUF
17170.

3 600 HUF
9,73
10,59
Széchényi Zsigmond 6 könyve: Nahar. Indiai útinapló. (1964.), Alaszkában vadásztam (1963.), Afrikai tábortüzek. (1966.), Denaturált Afrika. (1968., Első kiadás), Csui!...(1962.), Szarvasok nyomában és egyéb írások.(1979, Első kiadás.) Bp.,1962-1979, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, változó állapotban, többnyire kissé kopott borítókkal. +Salaj, J. -Roszkopf I.: Vadásztrófeák kikészítése. Bp.,1968, Mezőgazdasági Kiadó. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, foltos, sérült, javított gerinccel, rossz állapotban.
17171.

3 600 HUF
9,73
10,59
Osztap Visnya: Jó vadászatot! Bp.-Uzsgorod, én., Európa-Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói kopott félvászon-kötés, hiányzó címlappal, intézményi bélyegzővel.
17172.

1 000 HUF
1970-1971 Nimród. A Magyar Vadászok Országos Szövetségének lapja. II. évf. 1-12. sz., III. 1-12. sz. 2 teljes évfolyam, egészvászon-kötésben.
17173.

2 400 HUF
17174.

2 400 HUF
Dékány András: Náderdőben vadmadár. Bp.,1955, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
17175.

1 000 HUF
Dr. Bakóczi Antal: Vadászszenvedély, vadászati fegyelem. Csergezán Pál illusztrációival. Bp., 1971, Táncsics. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17176.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF