Lázár Gyula: Az orosz birodalom történelme. 1-3. kötet. Temesvár, 1890... https://www.darabanth.com/en/online-auction/367/categories~Books/Books-History~1500004/Lazar-Gyula-Az-orosz-birodalom-tortenelme-1-3-kotet-Temesvar-1890-Csanad-Egyhazmegyei-~II2128585
2128585
15719
367
Books: History
Other collectibles
7 000 HUF
Description: Lázár Gyula: Az orosz birodalom történelme. 1-3. kötet. Temesvár, 1890, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtó nyom. Kopottas aranyozott gerincű félbőr kötés, 2. kötetben néhány foltos lappal, 3. kötetben tulajdonosi névbejegyzéssel és néhány kék ceruzás bejegyzés. 4. kötet hiányzik.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tánczos_gábor
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035