Books: History

Number of items: 131

15716.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
41,38
Minimum bid:
12 000 HUF
Refresh
15717.

Available for bidding
10 000 HUF
34,48
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi Kölcsey-Egyesület megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Bp., 1892, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.(díszcímlap)+426 (helyesen 246)+2 p.+7 (hasonmás)+1 t. Harmadik, bővített kiadás. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötésben, Leszik-kötés, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.
15718.

Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-Egyesület" megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Bp., 1892, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.(díszcímlap)+426 (helyesen 246)+2 p.+7 (hasonmás)+1 t. Harmadik, bővített kiadás. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötésben, Leszik-kötés, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.

Available for bidding
8 000 HUF
27,59
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh
Lázár Gyula: Az orosz birodalom történelme. 1-3. kötet. Temesvár, 1890, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtó nyom. Kopottas aranyozott gerincű félbőr kötés, 2. kötetben néhány foltos lappal, 3. kötetben tulajdonosi névbejegyzéssel és néhány kék ceruzás bejegyzés. 4. kötet hiányzik.
15719.

Available for bidding
7 000 HUF
21,88
24,14
Minimum bid:
7 000 HUF
Refresh
15720.

Available for bidding
8 000 HUF
27,59
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh
Papp Miklós, K. Caraffa és az eperjesi vértörvényszék. Történeti korrajz. I-II. kötet (egybekötve, teljes) Második, bővitett és javitott kiadás. Kolozsvártt, 1870. Stein János 192 p. 1 sztl. lev.; 142 p. 1 sztl. lev. Korabeli, kopott félvászon kötésben. Ritka!
15721.

Available for bidding
6 000 HUF
20,69
Minimum bid:
6 000 HUF
Refresh
Nemzeti Dicsőségünk. Szerk. Hock János. Budapest, é.n., Facsimile-ex Kiadó. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói festett, dombornyomott, illusztrált műbőrkötés. Reprint kiadás, 1898-ban kiadott Nemzeti Dicsőségünk c. könyv hasonmás kiadványa. Számozott (2500/1278.) példány.
15722.

Available for bidding
10 000 HUF
34,48
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
15723.

Available for bidding
8 000 HUF
27,59
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh
15724.

Available for bidding
10 000 HUF
34,48
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
15725.

Available for bidding
5 000 HUF
17,24
Minimum bid:
5 000 HUF
Refresh
15726.

Available for bidding
8 000 HUF
27,59
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh
15727.

Available for bidding
4 200 HUF
13,13
14,48
Minimum bid:
4 200 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

367. Auction:
From 24 March to 2 April
Payment deadline is 17 April
Viewing: From 30 March to 2 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.