Books: History

Number of items: 131

15716.

12 000 HUF
32,43
35,29
15717.

10 000 HUF
27,03
29,41
Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi Kölcsey-Egyesület megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Bp., 1892, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.(díszcímlap)+426 (helyesen 246)+2 p.+7 (hasonmás)+1 t. Harmadik, bővített kiadás. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötésben, Leszik-kötés, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.
15718.

Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-Egyesület" megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Bp., 1892, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.(díszcímlap)+426 (helyesen 246)+2 p.+7 (hasonmás)+1 t. Harmadik, bővített kiadás. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötésben, Leszik-kötés, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.

8 000 HUF
Lázár Gyula: Az orosz birodalom történelme. 1-3. kötet. Temesvár, 1890, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtó nyom. Kopottas aranyozott gerincű félbőr kötés, 2. kötetben néhány foltos lappal, 3. kötetben tulajdonosi névbejegyzéssel és néhány kék ceruzás bejegyzés. 4. kötet hiányzik.
15719.

7 000 HUF
18,92
20,59
15720.

8 000 HUF
Papp Miklós, K. Caraffa és az eperjesi vértörvényszék. Történeti korrajz. I-II. kötet (egybekötve, teljes) Második, bővitett és javitott kiadás. Kolozsvártt, 1870. Stein János 192 p. 1 sztl. lev.; 142 p. 1 sztl. lev. Korabeli, kopott félvászon kötésben. Ritka!
15721.

6 000 HUF
Nemzeti Dicsőségünk. Szerk. Hock János. Budapest, é.n., Facsimile-ex Kiadó. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói festett, dombornyomott, illusztrált műbőrkötés. Reprint kiadás, 1898-ban kiadott Nemzeti Dicsőségünk c. könyv hasonmás kiadványa. Számozott (2500/1278.) példány.
15722.

10 000 HUF
27,03
29,41
15723.

8 000 HUF
15724.

10 000 HUF
27,03
29,41
15725.

5 000 HUF
15726.

8 000 HUF
15727.

4 200 HUF
11,35
12,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF