Books: Architecture, Art

Number of items: 194

A tavaszi kiállítás képes tárgymutatója 1943. március 27. - április 26.Bp., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, egyébként jó állapotban.
16649.

1 000 HUF
16650.

1 000 HUF
Csupor István - Füvessy Anikó: A miskakancsó. Bp., 2014, Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16651.

1 600 HUF
Müller Árpád festőművész. Bp., 1998, Szerző. 843/4000. számozott példány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16652.

1 600 HUF
Balázs Béla: Filmkultúra (A film művészetfilozófiája). Első kiadás! Bp., 1948, Szikra. Kiadói félvászon kötés, kissé foltos, egyébként jó állapotban.
16653.

1 600 HUF
Vegyes művészeti katalógus és meghívó tétel, közte aláírtakkal, 6 db: 1973 6 Ungarische Konstruktivisten. Német nyelvű, magyar művészeti katalógus. Bak, Fajó, Hencze, Gáyor, Kocsis, Nádler, 12 p. Gáyor Tibor dedikációjával.; 1979 Perczel Erzsébet Textilművész aláírt kiállítási meghívója.;.; 1974 Kondor Béla grafikus, festőművész kiállítási meghívója, Bercsényi Klub.; 1968 Drégely László festőművész aláírt kiállítási meghívója, kis sérüléssel.;1965 Marosán László és Pál Mihály szobrászművészek kiállítási katalógusa. Bp., 1965., Ernst Múzeum.+ 1979 Juhász Ferenc író aláírt újévi üdvözlő kártyája
16654.

1 200 HUF
Földes Lenke művészete. Bp., é. n., Hungária. Többek közt Kassák Lajos és Kárpáti Aurél írásával. Harminckét szoborreprodukcióval. Kopottas papírkötésben.
16655.

1 400 HUF
Theophilus Presbyter : A különféle művességekről. Bp., 1986, Műszaki. Vászonkötésben, kopott kiadói papír védőborítóval, volt könyvtári példány.
16656.

2 000 HUF
Magnum concert. Fribourg, 1985, Musee dart et dhistoire de Fribourg. Kiállítási katalógus Erich Lessing, Robert és Cornell Capa és sokan mások fotóival. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal, kisebb foltokkal a lap alján. 109 p
16657.

Magnum concert. Fribourg, 1985, Musee d'art et d'histoire de Fribourg. Kiállítási katalógus Erich Lessing, Robert és Cornell Capa és sokan mások fotóival. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal, kisebb foltokkal a lap alján. 109 p

1 200 HUF
Művészettörténeti Füzetek 2, 14 - Galavics Géza: Program és műalkotás a 18. század végén; Gervers-Molnár Vera: Sárospataki síremlékek. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16658.

1 200 HUF
Csáki Judit: Alföldi színháza. Öt nemzeti év. Bp., 2013, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16659.

1 200 HUF
Mostra di Tiziano: Catalogo Delle Opere. Szerk.: 	Nino Barbantini. Venezia,1935,Carlo Ferrari. Olasz nyelven. Fekete-fehér képekkel. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, kissé fakó, kissé sérült gerinccel.
16660.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF