Scout

Number of items: 9

cca 1920-1940 3 db Jamboreen részt vett cserkészekről készült fotó, 8x5 cm és 8,5x5,5 cm közötti méretben.
12620.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
6 000 HUF
20,69
  Add to cart
  Remove
cca 1930 Cserkész és jamboree-s fotók, 10 db, albumlapon, rajta olasz és magyar katonai vezetőkkel, a hátoldalán 2 db egyéb fotóval, egy sarkán sérüléssel, 8x11 cm és 3x4 cm közötti méretben
12621.

Available
6 000 HUF
20,69
  Add to cart
  Remove
cca 1925-1935 Cserkészek csoportképei, 4 db fotó, 5,5×5,5 és 9×14 cm
12622.

Available
1 200 HUF
4,14
  Add to cart
  Remove
cca 1930 Vegyes fotó tétel, 14 db, kétoldalas albumlapon, rajta cserkész és jamboree-s fényképekkel és más fényképekkel is, 8x5 cm és 3x4 cm közötti méretben.
12623.

Available
3 000 HUF
10,34
  Add to cart
  Remove
12624.

Available
2 000 HUF
6,90
  Add to cart
  Remove
12625.

Available
2 000 HUF
6,90
  Add to cart
  Remove
Magyar Cserkészvezetők Könyve. Szerk.: Sík Sándor. Bp.,1922., Magyar Cserkészszövetség, 334+2 p. Első kiadás. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötésben, hiányzó szennylapokkal, kissé foltos lapokkal.
12626.

2 400 HUF
8,28
Hammer price:
2 400 HUF
12627.

Available
3 000 HUF
10,34
  Add to cart
  Remove
1920-1947 9 db cserkész újság, benne a Nemzeti Nagytáborról szóló különkiadás, cserkész parancsok
12628.

5 000 HUF
17,24
Hammer price:
5 500 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

367. Auction:
From 24 March to 2 April
Payment deadline is 17 April
Viewing: From 30 March to 2 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.