Maps

Number of items: 69

1895 Budapest fő- és székváros legújabb térképe, rajz.: Homolka József, Bp., Eggenberger, M. Kir. Államnyomda, vászonra kasírozva, a szélén foltos, 77x64 cm
12786.

12 000 HUF
32,43
35,29
10
1940 Zsebatlasz. Bp., 1940, M. Kir. Honvéd Térképészeti intézet. Kiadói papírkötés.
12787.

1 000 HUF
Sopron (Oedenburg) városának kisméretű térképe, 15,5×21 cm
12788.

2 000 HUF
A Balaton térképe, kiadja: Stoits György térképész, szakadással, 29×42 cm
12789.

2 000 HUF
cca 1900-1910 össz. 3 db katonai térkép: 1 db Baja, 1 db Paks és Kalocsa, 1 db Dunaadony és Kunszentmiklós. 1:75000. Mindegyik hátoldalán Pannonia Turista Egyesület szertára bélyegzéssel. Vászonra kasírozva. 38,5x53 cm
12790.

1 200 HUF
23
cca 1941 Csongrád vármegye közigazgatási térképe, 1:375.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 24,5×34 cm
12791.

1 000 HUF
Békés, Bihar, Csanád-Arad-Torontál, Jász-Nagykun-Szolnok vármegye térképe, kis szakadással, 24×32 cm
12792.

1 000 HUF
Sopron városának kisméretű térképe, reklámokkal, 20×23 cm
12793.

2 000 HUF
1983 Homolka József: Budapest térképe házszámok megjelölésével és az utcák és terek betürendes jegyzékével. / Plan von Budapest mit Angabe der Hausnummern und Alphabetischem Strassenverzeichniss. Bp., 1983, Kartográfiai Vállalat. Az 1896-os kiadás (Bp., Eggenberger) reprintje, 67×57 cm
12794.

1 000 HUF
Der Krieg1866 in Italien und Südtirol vom k. und k. FZM. Freiherr von Scudier. X Generalkarte von Südtirol. 1:228:000. Photolihographie und Druck des k. und k. milit.-geograph. Institutes. Dél-Tirol térképe az 1866. évi háború idején. Hátoldalán M.K Hadtörténlemi Levéltár IV. csoport. Budapesti helyőrségi könyvtár bélyegzővel. Több helyen ragasztott. Ca.62x80 cm.
12795.

3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1880-1900 Leuzingers Reise Reliefkarte von Tirol, Südbaiern und Salzburg nebst den angrenzenden Gebieten. Tirol, Dél-Bajorország, Salzburg és környező vidékek topográfiai térképe. 1:500000. A Edlingers Verlag Innsbruck. Papír, vászonra ragasztva, több helyen enyhén szakadt. Ca.60x80 cm.
12796.

cca 1880-1900 Leuzinger's Reise Reliefkarte von Tirol, Südbaiern und Salzburg nebst den angrenzenden Gebieten. Tirol, Dél-Bajorország, Salzburg és környező vidékek topográfiai térképe. 1:500000. A Edlinger's Verlag Innsbruck. Papír, vászonra ragasztva, több helyen enyhén szakadt. Ca.60x80 cm.

3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1891 Salzburg, 1:75000, k.u.k. militär-geographisches Institut, 47,5×62 cm
12797.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF