Glass-objects

Number of items: 69

L Szabó Erzsébet (1935-): Üveg váza, többrétegű, anyagában színezett, alján jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11243.

5 000 HUF
17,24
20
R. Lalique jelzéssel: Levélmintás üveg váza, formába öntött, m: 16 cm
11244.

18 000 HUF
56,25
62,07
20
Lalique Loriol tál, formába öntött, csiszolt és maratott kristályüveg, jelzett (Lalique France), XX. század második fele, talpán karcos / Lalique Loriol bowl (Vase), hallmarked, m:13 cm, 30×21 cm
11245.

26 000 HUF
81,25
89,66
11
Muranoi fújt díszkancsó, több rétegű borostyánszínű, üvegszál díszítéssel, jelzés nélkül, hibátlan, m:39 cm
11246.

16 000 HUF
50,00
55,17
Fújt váza, Veinini jelzéssel, két rétegű, apró karcolásokkal, m: 25 cm
11247.

12 000 HUF
41,38
Egermann Bohemia virágos talpas váza, plasztikus kézzel festett virágszirmokkal,hibátlan, jelzés nélkül, m:15,5 cm
11248.

1 600 HUF
5,52
10
Csiszolt ólomkristály váza, jelzett (lekopott), címkés ragasztással, karcolásokkal m:25,5 cm
11249.

8 000 HUF
27,59
Üveg whiskys készlet, hámozott és metszett díszítéssel, matricával jelzett, hibátlan, 7 db, m: 8,5 és 11,5 cm
11250.

6 000 HUF
20,69
Fújt fodros szélű váza, kézzel festett, aranyozott, apró kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 29,5 cm
11251.

8 000 HUF
27,59
Art deco papagájos achátüveg kínáló, jelzés nélkül, kis csorbával, m: 15 cm
11252.

2 800 HUF
9,66
11253.

11 000 HUF
34,38
37,93
XX. sz. eleje: 4 db üvegdugós üveg. italos, gyógyszeres. M 18 -28 cm
11254.

7 000 HUF
21,88
24,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

365. Auction:
Payment deadline is 20 March

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.