Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 36

Berán Lajos (1882-1943) 1926. Országos Testnevelési Tanács kétoldalas, vert Br emlékérem (60mm) T:1
30690.

2 000 HUF
6,90
Berán Lajos (1882-1943) 1930. Gróf Klebelsberg Kunó, a Nemzeti Sportuszoda megteremtője 1930.XII.7. / Magyar Úszó Szövetség 1907 Br emlékérem, LUDVIG gyártói jelzéssel (50mm) T:2
30691.

Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Gróf Klebelsberg Kunó, a Nemzeti Sportuszoda megteremtője 1930.XII.7. / Magyar Úszó Szövetség 1907" Br emlékérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50mm) T:2

8 000 HUF
27,59
Berán Lajos (1882-1943) 1937. BSZKRT Sportegyesülete 1912-1937 kétoldalas Br emlékérem (62mm) T:1
30692.

7 000 HUF
21,88
24,14
Berán Nándor (1889-1965) 1934. Somogy Megyei Automobil Club - Virágos hét Kaposváron - 1934. Szept. 23. egyoldalas Br sport emlékplakett, kétoldalt csavarmentes lyukkal (64x44mm) T:2
30693.

Berán Nándor (1889-1965) 1934. "Somogy Megyei Automobil Club - Virágos hét Kaposváron - 1934. Szept. 23." egyoldalas Br sport emlékplakett, kétoldalt csavarmentes lyukkal (64x44mm) T:2

8 000 HUF
27,59
Edvi Illés György (1911-1991) 1944. A sportban elért csúcseredmények jutalmául - Az Ulrich Sport Club - USC 1912-1942 egyoldalas Br sport díjérem, hátlapon gravírozva I. Díj 1944. X. 7. (59mm) T:2 kis ph.
30694.

Edvi Illés György (1911-1991) 1944. "A sportban elért csúcseredmények jutalmául - Az Ulrich Sport Club - USC 1912-1942" egyoldalas Br sport díjérem, hátlapon gravírozva "I. Díj 1944. X. 7." (59mm) T:2 kis ph.

3 600 HUF
11,25
12,41
Erdey Dezső (1902-1957) 1929. Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929. peremén jelzett Ag díjérem, hátoldalán gravírozva Céllövés 1939. V. 10-12. (26,15g/0.987/35mm) T:1-
30695.

Erdey Dezső (1902-1957) 1929. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." peremén jelzett Ag díjérem, hátoldalán gravírozva "Céllövés 1939. V. 10-12." (26,15g/0.987/35mm) T:1-

5 000 HUF
17,24
Erdey Dezső (1902-1957) 1939. Budapest Székesfőváros Községi Takarék - Pénztártisztviselőinek Sportegyesülete jelzett Ag sport emlékplakett, előlapon BN beütővel, hátlapon gravírozva Jubliáris Házi Lövészverseny Egyéni összetett I. Díj Berán N Bpest gyártói jelzéssel (68,18g/0.900/76x50mm) T:1-
30696.

Erdey Dezső (1902-1957) 1939. "Budapest Székesfőváros Községi Takarék - Pénztártisztviselőinek Sportegyesülete" jelzett Ag sport emlékplakett, előlapon "BN" beütővel, hátlapon gravírozva "Jubliáris Házi Lövészverseny Egyéni összetett I. Díj" "Berán N Bpest" gyártói jelzéssel (68,18g/0.900/76x50mm) T:1-

14 000 HUF
43,75
48,28
Gács Lajos (1905-1981) 1946. Az érdem jeléül egyoldalas Br sport emlékplakett, előlapon gravírozva Az 1940 évi túrapontok II. helyezettjének (63x84mm) T:1-,2
30697.

Gács Lajos (1905-1981) 1946. "Az érdem jeléül" egyoldalas Br sport emlékplakett, előlapon gravírozva "Az 1940 évi túrapontok II. helyezettjének" (63x84mm) T:1-,2

4 000 HUF
13,79
Ligeti Miklós (1871-1944) 1932. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931 kétoldalas Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva Úszóverseny 1941. I. (50mm) T:1-,2
30698.

Ligeti Miklós (1871-1944) 1932. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" kétoldalas Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva "Úszóverseny 1941. I." (50mm) T:1-,2

2 000 HUF
6,90
Stetka Gyula (1885-1925) - Gácsik Lajos (1905-1981) DN Csepel Munkás Testedző Kör Br sportplakett (57x39mm) T:2
30699.

Stetka Gyula (1885-1925) - Gácsik Lajos (1905-1981) DN " 'Csepel' Munkás Testedző Kör" Br sportplakett (57x39mm) T:2

1 600 HUF
5,52
Szirmai Tony (Antal) (1871-1938) 1930. Királyi Magyar Automobil-Club aranyozott Br sport emlékplakett, elő- és hátlapon gravírozva KMAC Kilométerverseny 1930 IX. 19. / Repülőstartos Kilométer 175 Kcm (65x75mm) T:1-
30700.

18 000 HUF
56,25
62,07
30701.

9 000 HUF
28,13
31,03

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

367. Auction:
From 24 March to 2 April
Payment deadline is 17 April
Viewing: From 30 March to 2 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.