Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 181
2088274
30557
366
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek II. - Szent Erzsébet, Nagyboldogasszony, Szent Margit" aranyozott tombak emlékérem (3xklf), eredeti dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
3 600 HUF
2119523
30558
366
4800
Numismatics
Fülöp Zoltán (1951-) DN "Győri Püspöki Székesegyház / Esztergom - Budapesti Érsekség - Győri Egyházmegye" Ag emlékérem (31,16g/0.925/42,5mm) T:1(PP)
4 800 HUF
2006055
30559
366
4600
Numismatics
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag és Br emlékérem pár (35g/0.640/42,5mm) T:1-
Adamo ST2
4 600 HUF
2123617
30560
366
Numismatics
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930-1940. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség) 1907" jelzett Ag emlékérem, hátoldalon "LUVDIG BP" gyártói jelzéssel, dísztokban (16,60g/0.800/34mm) T:2 patina
4 000 HUF
2041725
30561
366
Numismatics
Györik Márton 1906. "A POZSONYI ÁG. HITV. EV. LÍCEUM FENNÁLLÁSA HÁROMSZÁZADOS ÉVFORDULÓJÁNAK EMLÉKÉRE 1606-1906 / A LÍCEUM ELSŐ ÁLLANDÓ ÉPÜLETÉNEK FELAVATÁSAKOR SEGNER ANDRÁS VÁROSBÍRÓ ÁLTAL VERETETT EMLÉKÉREM KÉPE - IN AUG. GYMN. POSON. EV. F. FEST. ANDR. 1656" kétoldalas Br emlékérem (28,77g/40mm) T:1- / Hungary 1906. "A POZSONYI ÁG. HITV. EV. LÍCEUM FENNÁLLÁSA HÁROMSZÁZADOS ÉVFORDULÓJÁNAK EMLÉKÉRE 1606-1906 / A LÍCEUM ELSŐ ÁLLANDÓ ÉPÜLETÉNEK FELAVATÁSAKOR SEGNER ANDRÁS VÁROSBÍRÓ ÁLTAL VERETETT EMLÉKÉREM KÉPE - IN AUG. GYMN. POSON. EV. F. FEST. ANDR. 1656" kétoldalas Br emlékérem (28,77g/40mm) C:AU
8 000 HUF
2041745
30562
366
Numismatics
Hodina Adolf Mihály (1902-1986) 1940. "IN MEMORIAM G K MAJLATH ARCHIEPISCOPI / CREDO IN VITAM AETERNAM" kétoldalas, öntött Br emlékérem (96,57g/67mm) T:1- / Hungary 1940. "IN MEMORIAM G K MAJLATH ARCHIEPISCOPI / CREDO IN VITAM AETERNAM" double-sided, cast Br commemorative medallion. Szign.: Adolf Mihály Hodina (96,57g/67mm) C:AU
7 000 HUF
2123944
30563
366
Numismatics
Rigasz Hondromatidisz (1942-1996) DN "Veres Péter 1897-1970" aranyozott Br emlékérem díszdobozban (94mm) T:2
3 000 HUF
2104926
30564
366
Numismatics
Iván István (1905-1968) 1961. "Az Állami Déryné Színház 10. évfordulójára" Br emlékérem (50mm) T:1-
1 600 HUF
2041756
30565
366
Numismatics
Janzer Frigyes (1939- ) 1980. "Bartha Elemér Dr. / Bartha Alapítvány" kétoldalas, öntött Br plakett (512g/102mm) T:1,1- / Hungary 1980. "Bartha Elemér Dr. / Bartha Alapítvány" double-sided cast Br plaque. Sign.: Frigyes Janzer (512g/102mm) C:UNC,AU
8 000 HUF
2119498
30566
366
Numismatics
Kelemen Kristóf (1922-2001) 2005. "MÉE / Beck Ö. Fülöp éremművészetünk megújítója" Ag emlékérem kapszulában (33,88g/0.925/42mm) T:PP
5 000 HUF
2109164
30567
366
Numismatics
Képíró Zoltán (1944-1981) 1977. "MÉE Keszthely - Kacsóh Pongrác 1873-1923 / Keszthely Város Nagyjai Sorozat XI." ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:1-
4 000 HUF
2109161
30568
366
Numismatics
Képíró Zoltán (1944-1981) 1977. "MÉE Keszthely - Festetics György 1755-1819 / Keszthely Város Nagyjai Sorozat X." ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:1-
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035