Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 181

B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. 100 éves a magyar társadalombiztosítás Br emlékplakett (68-70mm) T:1-
30509.

B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar társadalombiztosítás" Br emlékplakett (68-70mm) T:1-

1 600 HUF
5,52
Barinka DN Dr. Bakonyi Kálmán kisméretű Br plakett dísztokban (55x36,5mm) T:2
30510.

Barinka DN "Dr. Bakonyi Kálmán" kisméretű Br plakett dísztokban (55x36,5mm) T:2

4 000 HUF
13,79
Berán Lajos (1882-1943) 1911. Dr. Szendrei János / Negyedszázados titkársága emlékére az Országos Régészeti és Embertani Társulat 1911 kétoldalas Br emlékérem (117,79g/70mm) T:1,1- / Hungary 1911. Dr. János Szendrei Br commemorative medallion Sign: Lajos Berán (117,79g/70mm) C:UNC,AU HP 1139
30511.

Berán Lajos (1882-1943) 1911. "Dr. Szendrei János / Negyedszázados titkársága emlékére az Országos Régészeti és Embertani Társulat 1911" kétoldalas Br emlékérem (117,79g/70mm) T:1,1- / Hungary 1911. Dr. János Szendrei Br commemorative medallion Sign: Lajos Berán (117,79g/70mm) C:UNC,AU HP 1139

8 000 HUF
27,59
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Országos Testnevelési Tanács Br érem (60mm) T:1
30512.

Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Testnevelési Tanács" Br érem (60mm) T:1

2 000 HUF
6,90
Berán Lajos (1883-1943) 1931.Budapesti emlék kétoldalas, vert Br emlékérem (79mm) T:1,1-
30513.

Berán Lajos (1883-1943) 1931."Budapesti emlék" kétoldalas, vert Br emlékérem (79mm) T:1,1-

3 000 HUF
10,34
Berán Lajos (1883-1943) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és felesége / Kenderes 1993. szeptember 4. jelzett Ag emlékérem (32,90g/0.925/40mm) műanyag tokban tanúsítvánnyal T:1 (PP) kis patina
30514.

Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és felesége / Kenderes 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,90g/0.925/40mm) műanyag tokban tanúsítvánnyal T:1 (PP) kis patina

6 000 HUF
20,69
Berán Lajos (1883-1943) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4. jelzett Ag emlékérem (32,46g/0.925/40mm) műanyag tokban T:BU
30515.

6 000 HUF
20,69
Berán Nándor (1889-1965) DN Kegyesrendi Gimnázium kétoldalas aranyozott Br (3x) emlékérem füllel (35mm) T:2
30516.

Berán Nándor (1889-1965) DN "Kegyesrendi Gimnázium" kétoldalas aranyozott Br (3x) emlékérem füllel (35mm) T:2

2 000 HUF
6,90
30517.

3 000 HUF
10,34
30518.

800 HUF
2,76
Bognár György (1944-) 1984. MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984 jelzett Ag emlékérem (31,26g/0.640/42,5mm) T:1  Adamo GS1
30519.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984" jelzett Ag emlékérem (31,26g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS1

4 000 HUF
13,79
Bognár György (1944-) 1984. Az újjáépült Operaház 1884-1984 Br emlékérem T:1,1-
30520.

Bognár György (1944-) 1984. "Az újjáépült Operaház 1884-1984" Br emlékérem T:1,1-

2 000 HUF
6,90

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

367. Auction:
From 24 March to 2 April
Payment deadline is 17 April
Viewing: From 30 March to 2 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.