15002.
366. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
11 000 HUF
1897 Az Ezeréves Magyarország képes félhavi folyóirat.Családi lap. Szerk.: Kácser Lipót. Kiadja: Laurencic Gyula. Heyer Arthur rajzaival. Bp., Légrády-ny., 244 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált haránt-alakú félvászon mappában, két lapon hiánnyal, néhány lap szakadt, egy lap sérült, néhány lapon firkával, a borító kissé kopott, a színes füzetborítók hiányoznak. Nagyon ritka!