Books: Social sciences

Number of items: 19

17158.

2 000 HUF
17
17159.

2 000 HUF
Nemes Lívia 3 db pszichoanalízissel kapcsolatos könyve valamint egy kétoldalas kézirata: AnnaFreud: Das Ich und die Abwehrmechanismem. Wien, 1956, Karl Abraham: Versuch einer Entwicklungsgeschichte der Libido. Leipzig, 1934. Theodor Reik: Probleme der Religionspsychologie. Leipzig, 1919. Több könyvben tulajdonosi névbejegyzéssel
17160.

2 000 HUF
Stephan Lermer: Krebs und Psyche. München, 1999, Causa. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17161.

800 HUF
Erósz a folklórban. Erotikus jelképek a néphagyományban. Szerk.: Hoppál Mihály, Szepes Erika. Bp.,1987,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány, kijáró lapokkal.
17162.

800 HUF
Filozófiai Írók Tára két kötete (IV., és XXI. kötete, egybekötve): Taine, [Hippolyte]: Franciaország klasszikus filozófusai a XIX. században. Fordította: Péterfy Jenő. Sajtó alá rendezte: Alexander Bernát. +Berkeley, [George]: I. Három párbeszéd Hylas és Philonous közt. II. Értekezés a látásnak egy új elméletéről. Fordította, életrajzzal és jegyzetekkel ellátta: Dr. Dienes Valéria. Bp., 1906-1909, Franklin, 244+234+1 p. Átkötött félvászon-kötés.
17163.

800 HUF
17164.

800 HUF
17165.

800 HUF
17166.

3 000 HUF
17167.

800 HUF
17168.

2 000 HUF
17169.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF