Books: Social sciences

Number of items: 19

17158.

2 000 HUF
6,90
17
17159.

2 000 HUF
6,90
Nemes Lívia 3 db pszichoanalízissel kapcsolatos könyve valamint egy kétoldalas kézirata: AnnaFreud: Das Ich und die Abwehrmechanismem. Wien, 1956, Karl Abraham: Versuch einer Entwicklungsgeschichte der Libido. Leipzig, 1934. Theodor Reik: Probleme der Religionspsychologie. Leipzig, 1919. Több könyvben tulajdonosi névbejegyzéssel
17160.

2 000 HUF
6,90
Stephan Lermer: Krebs und Psyche. München, 1999, Causa. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17161.

800 HUF
2,76
Erósz a folklórban. Erotikus jelképek a néphagyományban. Szerk.: Hoppál Mihály, Szepes Erika. Bp.,1987,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány, kijáró lapokkal.
17162.

800 HUF
2,76
Filozófiai Írók Tára két kötete (IV., és XXI. kötete, egybekötve): Taine, [Hippolyte]: Franciaország klasszikus filozófusai a XIX. században. Fordította: Péterfy Jenő. Sajtó alá rendezte: Alexander Bernát. +Berkeley, [George]: I. Három párbeszéd Hylas és Philonous közt. II. Értekezés a látásnak egy új elméletéről. Fordította, életrajzzal és jegyzetekkel ellátta: Dr. Dienes Valéria. Bp., 1906-1909, Franklin, 244+234+1 p. Átkötött félvászon-kötés.
17163.

800 HUF
2,76
17164.

800 HUF
2,76
17165.

800 HUF
2,76
17166.

3 000 HUF
10,34
17167.

800 HUF
2,76
17168.

2 000 HUF
6,90
17169.

1 000 HUF
3,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

367. Auction:
From 24 March to 2 April
Payment deadline is 17 April
Viewing: From 30 March to 2 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.