Books: Religion

Number of items: 33

17304.

6 000 HUF
20,69
17305.

5 000 HUF
17,24
17306.

4 000 HUF
13,79
Francis Robinson: Az iszlám világ atlasza. Ford.: Dezsényi Katalin. Bp.,1996, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17307.

3 000 HUF
10,34
Csávossy Elemér: A századok nagy jele. A Jézus szíve-tisztelet mivolta, gyakorlata és jelentősége. Bp., 1942, Korda Rt. Kiadói papír kötésben, kissé szakadt borítóval.+Lenz János: Az egek hirdetik... (A világűrben Isten nyomain.) Bp.,1936, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt, kissé foltos borítóval, a címlap javított, kissé sérült, volt könyvtári példány.
17308.

Csávossy Elemér: A századok nagy jele. A Jézus szíve-tisztelet mivolta, gyakorlata és jelentősége. Bp., 1942, Korda Rt. Kiadói papír kötésben, kissé szakadt borítóval.+Lenz János: "Az egek hirdetik..." (A világűrben Isten nyomain.) Bp.,1936, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt, kissé foltos borítóval, a címlap javított, kissé sérült, volt könyvtári példány.

800 HUF
2,76
Třanovský, Jiří: Cithara sanctorum : Pjsně Duchownj wydané, staré y nowé, kterychz cyrkew krestanská pri wyrocnjch slawnostech a památkách ...;+Hozzákötve: Phiala sanctorum. Modlitby nábozné ze Swat. Pjsma wybrané a...;Hozzákötve: Prjdawek pronikawych nowych y nekterych starych pjsnj. Pest, 1849-1850., Trattner-Károlyi, 1 t.+XIV+1184+64+237+3+108+4 p. Szlovák nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssekkel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, rossz állapotban.
17309.

Třanovský, Jiří: Cithara sanctorum : Pjsně Duchownj wydané, staré y nowé, kterychz cyrkew krest'anská pri wyrocnjch slawnostech a památkách ...;+Hozzákötve: Phiala sanctorum. Modlitby nábozné ze Swat. Pjsma wybrané a...;Hozzákötve: Prjdawek pronikawych nowych y nekterych starych pjsnj. Pest, 1849-1850., Trattner-Károlyi, 1 t.+XIV+1184+64+237+3+108+4 p. Szlovák nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssekkel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, rossz állapotban.

2 000 HUF
6,90
Henri Didon: Jézus élete. Fordította: Zigány Árpád. Bp., 1935. Szentírás Egyesület. Kiadói festett, vaknyomott egészvászon-kötésben, kissé laza füzéssel
17310.

1 800 HUF
6,21
17311.

1 000 HUF
3,45
17312.

6 000 HUF
20,69
17313.

2 400 HUF
8,28
Ézsaiás Erzsébet: A hit pajzsa. Olofsson Placid atya élete. Bp., 2004, Papirusz Book. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
17314.

1 000 HUF
3,45
17315.

800 HUF
2,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

367. Auction:
From 24 March to 2 April
Payment deadline is 17 April
Viewing: From 30 March to 2 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.