Books: Other languages

Number of items: 5

Heinrich Heine: Buch der Lieder. Mit 12 Lichtdurckbildern und 100 Textillustrationen nach Originalzeichnungen von Paul Thumann. Leipzig, Verlag von Adolf Titze. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, belül a gerincnél teljesen levált, aranyozott lapszélek, hátul a kötéstábla foltos, kopottas állapotban.
17337.

1 000 HUF
3,45
9
2 db oxfordi szótár: The concise oxford dictionary (ninth edition) 1995, Illsutrated oxford dictionary 1998. Szép állapotban.
17338.

1 800 HUF
6,21
Homérosz: Iliász. Illusztrált. Lipcse, Alfred Dehmigfe. Aranyozott, festett egészvászon kötés. Jó állapotban. Német nyelvű.
17339.

1 000 HUF
3,45
Peter Benchley: Jaws. 1975. későbbi kiadás. Hajtott kiadói papírborítóban
17340.

1 200 HUF
4,14
Julius von der Traun: Der Liebe Müh umsonst. Klassische Erzählungen Der Wektkuteratur Bd. 9. Leipzig-Wien-Teschen,é.n.,Karl Prochaska. Német nyelven. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés.
17341.

Julius von der Traun: Der Liebe Müh' umsonst. Klassische Erzählungen Der Wektkuteratur Bd. 9. Leipzig-Wien-Teschen,é.n.,Karl Prochaska. Német nyelven. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés.

800 HUF
2,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

367. Auction:
From 24 March to 2 April
Payment deadline is 17 April
Viewing: From 30 March to 2 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.