Books: History

Number of items: 126

Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Szerk.: Dr. Máday Béla (Bp.,)1943, Fiatal Magyarság Szövetség,(Forrás Nyomdai Műintézet.) Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval, ceruzás bejelölésekkel. +Fiatal Magyarság Szövetségének 2 nyomtatványával.
15713.

1 000 HUF
15714.

1 800 HUF
Századunk tanúja - Habsburg Ottó. Szerk.: Simonéé Dr. Tigelmann Ilona. [Tatabánya], 1989, Komárom Megyei Moziüzemi Vállalat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Habsburg Regina (1925-2010), Habsburg Wallburga (1958-), és egy harmadik Habsburg személy aláírásaival.
15715.

1 000 HUF
15716.

2 800 HUF
7,57
8,24
Nevezetesebb bűnesetek a Budapesti Királyi Törvényszék Levéltárából. II. köt.: A belgrádi fejedelemgyilkosság. Mihály szerb fejedelem meggyilkoltatása. 1868. jun. 11.-én. Összeáll.: Kosutány Géza. Bp., 1890., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 185+1 p. Félvászon-kötésben.
15717.

2 400 HUF
Dr. Temesváry Ferenc: Büntető eszközök a régi Magyarországon. Szombathely, 1970, Savaria Múzeum. Kiadói papírkötés, kissé foltos hátsó borítóval, kissé laza kötéssel.
15718.

1 200 HUF
Jevgenij Tarlé: 1812 Napoleon Oroszországban. Ford.: Turóczi József. Bp.,1944, Renaissance. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15719.

4 800 HUF
12,97
14,12
Gonda Imre - Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1978, Gondolat. Második kiadás. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóban.
15720.

1 200 HUF
15721.

1 200 HUF
William Watson: The Genius of China. Kiállítási katalógus. London, 1973., Times. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a borítón törésnyomokkal.
15722.

1 200 HUF
Jon Elster: A társadalom fogaskerekei. Bp.,1997,Osiris. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
15723.

1 000 HUF
Börtönfelkelés. Sátoraljaújhely, 1944. március. 22. Szerk.: Dr. Székely Klára. Bp., 1994., Magyar Ellenállók és Antifasiszták Szövetsége. Kiadói papírkötés. Az egyik dokumentumgyűjtő, kutató, Bárdos Lajos által dedikált.
15724.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF