Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 52

[Magyar Elek]: Az ínyesmester 1000 új receptje. Bp.,1935., Athenaeum, 255 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapélekkel, a ceruzás bejegyzésekkel az elülső szennylapon.
17061.

2 000 HUF
6,90
13
A bortörvény (1893: XXIII. T.Cz.) ismertetése. Veszprém, én., Pannon Nyomda. 1898-as reprint kiadása. Minikönyv. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17062.

1 200 HUF
4,14
Végh Antal: Száz szatmári parasztétel. Bp.,1978, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált!
17063.

1 400 HUF
4,83
Tárgyik Sándor - Nagy László: Hidegkonyhai receptkönyv és technológia. Bp., 1963., Közgazdasági és Jogi. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötésben.
17064.

3 000 HUF
10,34
A Divat Ujság Főzőkönyve. [Legtartalmasabb magyar főzőkönyv. 2300 recipe. Függelékül: A beteg ember konyhája.][Bp., 1909.,Rákosi Jenő],3-715 p.+16 t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal, kijáró lapokkal, foltos lapokkal, néhány javított lappal és lapszéllel.
17065.

2 400 HUF
8,28
M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter kiadványai 24 kötete. Benne különféle témákkal, első sorban kártevők elleni védekezéssel. Bp., 1909-1918, M. Kir. Rovartani Állomás.
17066.

10 000 HUF
34,48
Venesz József: A magyaros konyha, Bp., 1958, Minerva Kiadó, kiadói egészvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban
17067.

1 000 HUF
3,45
Sárosi Bella: Legjobb szegedi szakácskönyv. Bp., é.n.,Magyar Kereskedelmi Közlöny, 350 p. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, hiányzó gerinccel, hátsó szennylappal, laza fűzéssel, lapok jó állapotban
17068.

Sárosi Bella: Legjobb szegedi szakácskönyv. Bp., é.n.,"Magyar Kereskedelmi Közlöny", 350 p. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, hiányzó gerinccel, hátsó szennylappal, laza fűzéssel, lapok jó állapotban

1 000 HUF
3,45
14
Zilahy Ágnes: Valódi magyar szakácskönyv. Bp., 1892, Márkus Samu. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, gerincnél levált, kissé kopottas állapotban.
17069.

800 HUF
2,76
Hermann Bareiss: Késsel? Kézzel? Villával? Így illik eni 77 különleges ételt. Ford.: Falvay Dóra. Bp.,1999,Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
17070.

1 200 HUF
4,14
Vajda Ernő: Fák, ligetek, erdők. Bp., 1962, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
17071.

800 HUF
2,76
Sz. I. Stejman: A kosztromai szarvasmarha kitenyésztése. Bp.,1950,Magyar-Szovjet Társaság Kiadója-Új Magyar Könykiadó N. V. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17072.

1 000 HUF
3,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

367. Auction:
From 24 March to 2 April
Payment deadline is 17 April
Viewing: From 30 March to 2 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.