Books: Architecture, Art

Number of items: 122

Magyar népművészet 4. és 8. kötete. A magyar nép bútorai. Magyar népi vászonhímzések. Bp., Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben.
16624.

1 000 HUF
9
Janovics Jenő: A Farkas-utcai színház. Bp. 1941, Singer és Wolfner. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötésben.
16625.

1 800 HUF
Zolnay Vilmos: A művészetek eredete. Bp.,2001,Holnap. Kiadói kartonált papírkötés.
16626.

2 800 HUF
7,57
8,24
16627.

1 000 HUF
16628.

2 400 HUF
Bakó Zsuzsanna Ildikó: Gerecze Péter fényképhagyatéka. Forráskiadványok. I. köt. Bp.,1993, Országos Műemlékvédelmi Hivatal. 515 fekete-fehér fotóval. Kiadói papírkötésben.
16629.

2 000 HUF
Vegyes művészeti katalógus tétel,5 db:  Derkovits és a szocialista művészet (Székesfehérvár, 1968., István Király Múzeum), Mányoki Ádám emlékkiállítás (1957., Szépművészeti Múzeum), Amerigo Tot szobrai (Pécs, 1978., Janus Pannonius Múzeum), Vasarely Múzeum (Pécs, 1977., Janus Pannonius Múzeum), Barcsay. A szentendrei mozaik. (Bp., 1970., Műcsarnok)
16630.

1 600 HUF
16631.

1 200 HUF
1969 Vasarely. Kiállítási katalógus. Bp.,1969, Műcsarnok. Kiadói papírkötésben.
16632.

1 000 HUF
Postaépítészet Magyarországon. Szerk.: Bakos János, Kiss Antalné, Kovács Gergelyné. Bp., 1992, Távközlési Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. Az egyik szerző, Somkuti Vilmos aláírásával, dátumozva.
16633.

2 400 HUF
Tóth Ervin: Holló rajzai és akvarelljei. 1969, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, sérült papírborítóval, egyébként jó állapotban.
16634.

1 200 HUF
Magyar építészet 1945-1955. Szerk.: Szendrői Jenő. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott, javított papír védőborítóban.
16635.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF