Books: Architecture, Art

Number of items: 122

Ruskin: Velence kövei I-III. köt. Ford.: Geőcze Sarolta. Bp.,1896-1898, MTA,(Hornyánszky V.-ny.), 510+2 p.+XXXI t.;4+487+1 p.+XX t.;4+339 p.+XIII t. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, két kötet sérült gerinccel.
16612.

6 000 HUF
20,69
Keserü Katalin-Tumbász András: A váci Karolina-kápolna és Körösfői-Kriesch Aladár. Bp.,2013., Arcus. Kiadói kartonált papírkötés. Pálos Frigyes művészettörténész, az ajánlás írójának aláírásával.
16613.

5 000 HUF
17,24
Erotika és szexualitás a magyar képzőművészetben. Bp., 1999. Független Magyar Képzőművészek Ligája. Kiadói papírkötésben
16614.

2 800 HUF
9,66
Ezüst mesterjegyek. hn.,én., nyn., 248 p. Német nyelven. Jelzésekkel. Kiadói kopott papírkötésben, hiányzó címlappal.
16615.

2 000 HUF
6,90
Vadas József: Németh Aladár. Magyar Formatervezők. Bp.,2009,Scolar. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
16616.

2 400 HUF
8,28
16617.

4 800 HUF
15,00
16,55
Ráth György: Magyarországi könyvtáblák a történelmi kiállításon. Különlenyomat Az Iparművészet 1896-ban c. munkából. Bp., 1897., Franklin, 1 t.+42 p. Kiadói papírkötés, széteső, rossz állapotban, a képtábla sérült. A szerző, Ráth György (1828-1905) művészettörténeti író, műgyűjtő, jogász, főrendiházi tag, az Iparművészeti Múzeum igazgatója által Czakó Elemér (1876-1945) könyvkiadó, iparművészeti szakíró részére dedikált példány.
16618.

Ráth György: Magyarországi könyvtáblák a történelmi kiállításon. Különlenyomat "Az Iparművészet 1896"-ban c. munkából. Bp., 1897., Franklin, 1 t.+42 p. Kiadói papírkötés, széteső, rossz állapotban, a képtábla sérült. A szerző, Ráth György (1828-1905) művészettörténeti író, műgyűjtő, jogász, főrendiházi tag, az Iparművészeti Múzeum igazgatója által Czakó Elemér (1876-1945) könyvkiadó, iparművészeti szakíró részére dedikált példány.

1 000 HUF
3,45
Katona Imre: Gorka Géza, Bp., 1972, Képzőművészeti Alap, kiadói kartonált papírkötésben
16619.

900 HUF
2,81
3,10
16620.

2 200 HUF
6,88
Kőnig Firgyes: Térábrázolás. Bp., 2014, CSER Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16621.

1 000 HUF
3,45
Kőnig Firgyes: Kompozíció. Bp., 2016, CSER Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16622.

1 000 HUF
3,45
Konok Tamás: Konok. Kivonatok az erkölcsi bizonyítványomból. Montázsok. 1985-1987. Székesfehérvár, 2001, Szent István Király Múzeum. Magyar, angol és francia nyelven. Kiadói papírkötés.
16623.

900 HUF
2,81
3,10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

365. Auction:
Payment deadline is 20 March

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.