Toys, board-games

Number of items: 29

Hungária Életbiztosítás magyar kártya pakli, eredeti dobozában, szép állapotban
11752.

1 000 HUF
3,45
Greek Lovers erotikus francia kártya, eredeti dobozában, jó állapotban, 54 lap
11753.

1 200 HUF
4,14
Piatnik Bunte Welt, Schönes Österreich régebbi kártyák, Piatnik feliratű múanyag dobozban
11754.

1 200 HUF
4,14
Fém játék kisautó, kopásnyomokkal, 7,5×3,5 cm
11755.

2 000 HUF
6,90
1896 Forgatható gyerekjáték En automobile (1896), voyage de l.l.m.m. le tsar et la tsarine felirattal, az orosz cár és családja utazása egy korabeli automobilon Európa országaiban (Anglia, Németország, Franciország, Ausztria), a forgatható hátsó táblán az uralkodó házak tagjainak részben karikatúraszerű illusztrációival, karton, sérült, hiányos, 16x24,5
11756.

1896 Forgatható gyerekjáték "En automobile (1896), voyage de l.l.m.m. le tsar et la tsarine" felirattal, az orosz cár és családja utazása egy korabeli automobilon Európa országaiban (Anglia, Németország, Franciország, Ausztria), a forgatható hátsó táblán az uralkodó házak tagjainak részben karikatúraszerű illusztrációival, karton, sérült, hiányos, 16x24,5

4 000 HUF
13,79
22 db fémből készült ólomkatona
11757.

22 db fémből készült "ólomkatona"

3 000 HUF
10,34
3 db Hupikék Törpikék
11758.

3 db Hupikék Törpikék

1 000 HUF
3,45
Retró egeres-baglyos játék, sérüléssel, d: 6 cm
11759.

1 000 HUF
3,45
Játékkártyagyár magyar kártya pakli használt állapotban
11760.

1 000 HUF
3,45
Faragott fa sakk figurák fa dobozban
11761.

1 600 HUF
5,52
Stampedli sakk készlet. Feles poharakkal és üveg táblával, részben eredeti dobozában
11762.

4 000 HUF
13,79
Üveg sakk készlet eredeti dobozában / glass chess 28x28 cm
11763.

2 600 HUF
8,97

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

367. Auction:
From 24 March to 2 April
Payment deadline is 17 April
Viewing: From 30 March to 2 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.