Photo

Number of items: 308

1931. október, Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Csillaghegyi káposzták), 8,4x6,2 cm
12106.

11 000 HUF
29,73
32,35
cca 1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából vintage fotó (a szerző 320-as számmal jelzett fotója), 8,3x6,1 cm
12107.

11 000 HUF
29,73
32,35
1937 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Hárshegy), 6,8x4,5 cm
12108.

11 000 HUF
29,73
32,35
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó (A budai hegyek Zuglóból fényképezve, alkonyat idején), két sarkán törésvonal), 13×17,5 cm
12109.

11 000 HUF
29,73
32,35
1943 (!) Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett és általa feliratozott, datált, vintage fotóművészeti alkotása (Rucaöröm), 12x15 cm
12110.

20 000 HUF
54,05
58,82
1928. augusztus 5. Lepence, Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó, a szerző által feliratozva, 5x8 cm
12111.

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Öntöző berendezés a zuglói bolgár kertészetben), 7,5x6,1 cm
12112.

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1936 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Kiskert a Dunakanyarban), 6x4,4 cm
12113.

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Látkép Budáról), 8,6x13,6 cm
12114.

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, feliratozott vintage fotó (Fekete rigó, a városligetben), 11,3x9 cm
12115.

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Újságolvasó), 13x8,5 cm
12116.

20 000 HUF
54,05
58,82
1929. május, Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó, a szerző által datálva és sorszámozva (ez a 159. sz. felvétele), 8,3x5,7 cm
12117.

20 000 HUF
54,05
58,82

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF