Number of items: 309

17492.

80 000 HUF
216,22
235,29
17493.

30 000 HUF
81,08
88,24
17494.

11 000 HUF
29,73
32,35
17495.

5 000 HUF
17496.

6 000 HUF
May Károly: A szent este. Útleírás. Altay Margit fordítása. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., ,Aczél Testvérek,(Otthon-ny.), 152 p. Kiadói javított gerincű illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
17497.

May Károly: A szent este. Útleírás. Altay Margit fordítása. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., ,Aczél Testvérek,("Otthon-ny."), 152 p. Kiadói javított gerincű illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.

4 200 HUF
11,35
12,35
Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Kiadta: Toldy Ferenc. I. kötet. A költő képével. pest, 1847, Heckenast Gusztáv. Bordázott gerincű félbőr kötés, festett lapszélek, sérült gerinc, foltos lapok, kopottas állapotban.
17498.

5 000 HUF
17499.

5 000 HUF
Györffy István: Magyar nép, magyar föld. Sajtó alá rendezte és a bevezetőt írta Györffy György. Györffy István munkái. I. köt. Bp., 1943, Turul, 477 p.+XXI t. (Fekete-fehér képek.)+2 térkép+11 mell. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, sérült gerinccel.
17500.

4 000 HUF
Foa Eugenia: A párisi kis Robinson vagy az ipar győzelme. Ford.: Zichy Ágoston. Pest, 1851., Emich Gusztáv, 238 p.+1 t. (Pest, Tyroler J. színezett acélmetszet.) Kiadói kopott félvászon-kötésben, ajándékozási sorokkal, 3 tábla hiányzik.
17501.

3 000 HUF
17502.

8 000 HUF
Lukács Pál: Kis dalos. A kicsinyek nagy barátja. Lukács Pál Gyermek-iratai. I. köt. Pest, 1860., Osterlamm Károly, 4+151 p. Kiadói illusztrált kartonált papírkötésben, rossz, megviselt állapotban, hiányzó gerinccel, kopott sérült borítóval, sérült, hiányos lapokkal,(de a szöveget nem érintő hiánnyal), foltos lapokkal.+Próbák. Elbeszélés az ifjuság számára Hoffmann Ferenc után ford.: Kun Béla. Pest, 1862, Emich Gusztáv, 126 p.+3 (acémetszetek) t. Rossz, széteső állapotban, egy lap sérült, hiányos (125/126.)
17503.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF