Books: History

Number of items: 162

15718.

5 000 HUF
Horváth Mihály: A magyarok története rövid előadásban. Sajtó alá rendezte, bővítette és jegyzetekkel ellátta: Sebestyén Gyula. Bp., 1887, Franklin, XVI+530+2 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15719.

2 400 HUF
Széchenyi István, gróf: Gróf Széchenyi István politikai iskolája, saját műveiből összeállítva. [Összeállította és előszóval ellátta: Török János.] I.kötet. Pesten, 1863. Kiadja Heckenast Gusztáv (Landerer és Heckenast ny.) [2] + VI + 386 + [2] p.; Korabeli, sérült, aranyozott félbőr kötésben
15720.

5 000 HUF
15721.

5 000 HUF
A magyarság néprajza. I-IV. kötet. Szerk.: Czakó Elemér.  I-II. kötet: Bátky Zsigmond,Győrffy István,Viski Károly: A magyarság tárgyi néprajza. III-IV. kötet: Berze-Nagy János,Kodály Zoltán, Lajtha László, Szendrey Zsigmond, Viski Károly és mások: A magyarság szellemi néprajza.  Bp.,é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félbőr kötés, kis kopásnyomokkal.
15723.

16 000 HUF
43,24
47,06
15724.

12 000 HUF
32,43
35,29
15725.

10 000 HUF
27,03
29,41
15726.

8 000 HUF
15727.

10 000 HUF
27,03
29,41
15728.

5 000 HUF
15729.

8 000 HUF
15730.

4 200 HUF
11,35
12,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF