Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 28

Arató Gyula (1889-1969) 1948. Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 1942 egyoldalas Br sport díjérem, hátlapon gravírozva Szamosi E. V. 1948. I. (50mm) T:1-,2 hátlapon patina
30687.

2 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1928-1941. Magyar Evezős Szövetség 2db klf sportérem, az Al verzió hátoldalán BERÁN N. BPEST gyártói jelzés (50mm) T:2
30688.

3 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. Országos Magyar Lövész Szövetség 1871 Br emlékplakett hátoldalán BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (36mm) T:2
30689.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Magyar Lövész Szövetség 1871" Br emlékplakett hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (36mm) T:2

1 400 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1937. BSZKRT Sportegyesülete 1912-1937 kétoldalas Br emlékérem (62mm) T:1
30690.

7 000 HUF
18,92
20,59
Csorba Géza (1892-1974) 1947. Komjádi / Magyar Úszó Szövetség 1934 kétoldalas Br emlékérem, hátlapon gravírozva Szentesi Kongresszus 1947. VII. 6 (59mm) + 1949. Komjádi / Magyar Úszó Szövetség 1934 öntött, kétoldalas Br emlékérem, hátlapon gravírozva 1949 III. díj (49mm) T:2 karc
30691.

Csorba Géza (1892-1974) 1947. "Komjádi / Magyar Úszó Szövetség 1934" kétoldalas Br emlékérem, hátlapon gravírozva "Szentesi Kongresszus 1947. VII. 6" (59mm) + 1949. "Komjádi / Magyar Úszó Szövetség 1934" öntött, kétoldalas Br emlékérem, hátlapon gravírozva "1949 III. díj" (49mm) T:2 karc

5 000 HUF
Erdey Dezső (1902-1957) 1932. Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929. ezüstözött Br emlékérem elő és hátlapja márványlapon, valamint jelzett Ag lemezplakett BUDAPEST SZÉKESFŐVÁROSI KÖZSÉGI TAKARÉKPÉNZTÁR R.T. TISZTVISELŐINEK SPORTEGYESÜLETE ELISMERÉSÜL - HOFFMANN RUDOLF ÚRNAK A SÍFUTÁSBAN ELÉRT KIVÁLÓ EREDMÉNYEIÉRT 1937 gravírozással T:1-,2 patina
30692.

7 000 HUF
18,92
20,59
Ripszám Henrik (1889-1976) DN Munkás Testedző Egyesület Br emlékérem (33mm) T:2
30693.

1 400 HUF
Sóváry János (1895-1966) DN Vasas Sport Club ezüstözött fém sport díjérem márványlapon, Bartha Lászlónénak 1950 évi Atléta Bajnokságunk emlékére rátéttel T:1- kis patina
30694.

Sóváry János (1895-1966) DN "Vasas Sport Club" ezüstözött fém sport díjérem márványlapon, "Bartha Lászlónénak 1950 évi Atléta Bajnokságunk emlékére" rátéttel T:1- kis patina

2 000 HUF
Telcs Ede (1872-1948) ~1930. A Magyar Athletikai Szövetség / Távol Női Bajn. II. 1939 fémjelzett Ag díjérem hátlapon Ludvig BP gyártói jelzéssel (17.11g/0.800/30,5x30,5mm) T:2-
30695.

4 000 HUF
Telcs Ede (1872-1948) ~1930. A Magyar Athletikai Szövetség / Sulydobás Ifj. Bajnok 1933 fémjelzett Ag díjérem hátlapon ARKANZAS BPEST gyártói jelzéssel (16.67g/0.800/30,5x30,5mm) T:2,2-
30696.

Telcs Ede (1872-1948) ~1930. "A Magyar Athletikai Szövetség / Sulydobás Ifj. Bajnok 1933" fémjelzett Ag díjérem hátlapon "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (16.67g/0.800/30,5x30,5mm) T:2,2-

4 000 HUF
~1930. Nyugat-magyarországi Labdarúgók Alszövetsége bajnoki érme / 1930-31 I. DIJ fém díjérem füllel (40mm) T:2
30697.

~1930. "Nyugat-magyarországi Labdarúgók Alszövetsége bajnoki érme / 1930-31 I. DIJ" fém díjérem füllel (40mm) T:2

1 400 HUF
10
~1920-1930. DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja Br díjérem (31,5mm) T:2
30698.

~1920-1930. "DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja" Br díjérem (31,5mm) T:2

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF