Books: Technics

Number of items: 45

Archibald Williams: A modern technika nagy alkotásai. Átdolgozta: Péter Jenő. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1912, Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés.
17159.

2 800 HUF
9,66
Hammer price:
5 000 HUF
Tananyag a repülőgépszerelő szakmunkások továbbképző ismeretfelújító korszerűsítő tanfolyama részére. 1-5. füzet. 1. Általános alapozó ismeretek. 2. Szakrajz. 3. Anyag és gyártásismeret. 4. Sárkányismeret. 5. Repülőgép hajtóműismeret. Bp., 1974., Közlekedés és Postaügyi Minisztérium Személyzeti Főosztálya. Kiadói papírkötésekben.
17160.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 800 HUF
11,88
13,10
  Add to cart
  Remove
A M-11 D motor kézikönyve. Bp., 1949., Honvédelmi Minisztérium. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az elülső táblán kis sérüléssel.
17161.

Available
3 000 HUF
10,34
  Add to cart
  Remove
A 6. sorozatú AI-14R motor üzembentartási utasítása. Szerk.: Szomi József. Bp., 1967., Magyar Honvédelmi Szövetség. Egészvászon-kötésben.
17162.

Available
2 800 HUF
9,66
  Add to cart
  Remove
Utasítás a repülő-műszaki anyag tárolására. Magyar Népköztársaság Honvédelmi Minisztériuma. Bp., 1956., Vörös Csillag-ny. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, kopottas gerinccel, a borító belsején jegyzettel.
17163.

Available
2 000 HUF
6,90
  Add to cart
  Remove
Repülőgépszerkezettan. Bp.,(1954.), Magyar Repülő Szövetség. Kissé kopott félvászon-kötésben.
17164.

Available
2 000 HUF
6,90
  Add to cart
  Remove
PZL-101/A (Gavron) repülőgép és AI-14R motor időszakos vizsgái teljességi jegyzék. Bp.,1967., Magyar Honvédelmi Szövetség. Egészvászon-kötés.
17165.

PZL-101/A ("Gavron") repülőgép és AI-14R motor időszakos vizsgái teljességi jegyzék. Bp.,1967., Magyar Honvédelmi Szövetség. Egészvászon-kötés.

Available
1 800 HUF
6,21
  Add to cart
  Remove
PZL-101/A Gavron (Varjú) típusú repülőgép műszaki leírása. Bp., 1967., Magyar Honvédelmi Szövetség, (Zrínyi-ny.), 37 p. Egészvászon-kötés.
17166.

PZL-101/A "Gavron" (Varjú) típusú repülőgép műszaki leírása. Bp., 1967., Magyar Honvédelmi Szövetség, (Zrínyi-ny.), 37 p. Egészvászon-kötés.

Available
2 000 HUF
6,90
  Add to cart
  Remove
PZL-101/A Gavron repülőgép légi üzemeltetési utasítása. Bp.,1967., Magyar Honvédelmi Szövetség. Egészvászon-kötés.
17167.

PZL-101/A "Gavron" repülőgép légi üzemeltetési utasítása. Bp.,1967., Magyar Honvédelmi Szövetség. Egészvászon-kötés.

Available
3 000 HUF
10,34
  Add to cart
  Remove
1949 Vitorlázó Műszaki Szolgálat szabályzata. Összeáll.: OMRE műszaki főosztálya. Országos Magyar Repülő Egyesület Műszaki Közleményei 3. sz. Bp.,1949., Magyar Repülés, 60 p. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, kissé szakadt gerinccel.
17168.

Available
2 400 HUF
8,28
  Add to cart
  Remove
1984 Aviatika 1-2. (LI-2 TEVE, JAK-9-P Vércse. Bp., 1984., Lapkiadó Vállalat. Papírkötésben.
17169.

1984 Aviatika 1-2. (LI-2 "TEVE", JAK-9-P "Vércse." Bp., 1984., Lapkiadó Vállalat. Papírkötésben.

Available
1 800 HUF
6,21
  Add to cart
  Remove
A nagy sebességek aerodinamikája. (Gázdinamika.) Bp., 1951., Honvédelmi Minisztérium. Kissé kopott, foltos félvászon-kötésben.
17170.

Available
2 200 HUF
6,88
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.