Books: Tales

Number of items: 52

Erdélyi Indali Péter: Képes verses-könyv. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv, 1 t.+70 p. +5 t. (Egészoldalas, színes litográfiák.) Első kiadás. Rossz, széteső állapotban, foltos, egy tábla sérült, javított, egy lap hiányzik (15/16.)
17279.

1 000 HUF
3,45
Hammer price:
9 000 HUF
Margit néni: A szövetségesek. Háborús képeskönyv. H.n., é.n. Félvászon kötés, belül a gerincnél levált, lapok sérültek, kopottas állapotban.
17280.

5 000 HUF
17,24
Hammer price:
5 000 HUF
Busch, Wilhelm: Schnaken & Schnurren. München, Verlag von Braun und Schneider. Félvászon kötés, gerincnél levált, lapok foltosak, firkáltak, viseltes állapotban.
17281.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
17,24
  Add to cart
  Remove
Benedek Elek: Mesék és történetek. Kis Könyvtár 2 sz. M(áramaros)sziget,é.n.(1892),Berger Miksa, 64 p. Első kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
17282.

1 000 HUF
3,45
Hammer price:
1 600 HUF
P. Ábrahám Ernő: A Csudaszarvas. Jaschik Álmos képeivel és könyvdíszeivel. Apponyi Albert bevezetőjével. Árva királyfi trilógia I. Bp.,[1926], Pallas. Kiadó illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
17283.

2 000 HUF
6,90
Hammer price:
2 000 HUF
A(lan) A(lexander) Milne: Micimackó. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. Bp.,én.,Athenaeum, 122+1 p. Háború előtti kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, javított gerinccel, kopott borítóval.
17284.

2 000 HUF
6,90
14
Hammer price:
3 800 HUF
Herczeg Ferenc: Mesék gyermekek számára. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1922., Singer és Wolfner. Második kiadás. Egészoldalas színes és szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, egy lap és egy képtábla kijár.
17285.

2 000 HUF
6,90
11
Hammer price:
3 400 HUF
17286.

Available
2 000 HUF
6,90
  Add to cart
  Remove
Kis gyermekek nagy mesekönyve. Róna Emy tizenhat színes illusztrációjával. Vál.: T. Aszódi Éva. Bp.,1955.,Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy táblán szakadással.
17287.

1 000 HUF
3,45
Hammer price:
1 000 HUF
La Fontaine: Mesék, és széphistóriák. A meséket Gyergyai Albert, a széphistóriákat Rónay György válogatta és látta el jegyzetekkel. M. M. Simon és Coiny illusztrációival. Bp.,1979.,Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17288.

Available
1 000 HUF
3,45
  Add to cart
  Remove
Rudyard Kipling: Három kópé. Ford.: Benedek Marcell. Bp., én., Tolnai. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötéssel.
17289.

Available
1 000 HUF
3,45
  Add to cart
  Remove
17290.

Available
1 000 HUF
3,45
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.