Books: Social sciences

Number of items: 24

17135.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 400 HUF
8,28
  Add to cart
  Remove
Földes Béla: Társadalmi gazdaságtan. I. kötet: A társadalmi gazdaságtan elemei. Bp.,1917., Athenaeum, VIII+508 p. Hatodik kiadás. Átkötött félvászon-kötésben.
17136.

Available
2 000 HUF
6,90
  Add to cart
  Remove
Dr. Neumann Szigfrid: A női betegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára IX. köt. Bp., 1905, Singer és Wolfner, VIII+395+20 (hirdetések.) Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban. Ritka!
17137.

Available
6 000 HUF
20,69
  Add to cart
  Remove
17138.

Available
1 000 HUF
3,45
  Add to cart
  Remove
Dr. Zsámbéki László (szerk.): Magyar művelődéstörténeti kislexikon, Szeged, 1937, Szegedi Uj Nemzedék Lapvállalat Rt., kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban
17139.

Available
1 600 HUF
5,52
  Add to cart
  Remove
Angus McLaren: Szexualitás a 20. században. Osiris Kiadó, 2002. Kiadói papírkötés.
17140.

1 400 HUF
4,83
Hammer price:
1 400 HUF
Westermark, Edward: Az emberi házasság története. Ford. Harkányiné Weiser Ella. Bp., 1910. Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben,
17141.

Available
800 HUF
2,76
  Add to cart
  Remove
Sigmund Freud: Önéletrajz. Bp.,én., Pantheon. Kiadó papírkötés, megviselt állapotban, kissé foltos, kissé sérült borítóval, a borító egyik sarkán gyűrődéssel, a könyvtest elvált a borítótól, intézményi bélyegzővel.
17142.

Available
1 200 HUF
4,14
  Add to cart
  Remove
Christophe André A félénkség Osiris Kiadó, 2000. Kiadói kartonálásban
17143.

Available
1 200 HUF
4,14
  Add to cart
  Remove
Stephan Lermer: Krebs und Psyche. München, 1999, Causa. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17144.

Available
1 000 HUF
3,45
  Add to cart
  Remove
Erósz a folklórban. Erotikus jelképek a néphagyományban. Szerk.: Hoppál Mihály, Szepes Erika. Bp.,1987,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány, kijáró lapokkal.
17145.

Available
1 000 HUF
3,45
  Add to cart
  Remove
17146.

Available
800 HUF
2,76
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.