Number of items: 287

17355.

16 000 HUF
43,24
47,06
17356.

12 000 HUF
32,43
35,29
17357.

15 000 HUF
40,54
44,12
Paál Zoltán: Arvisura - Igazszólás. I-II. köt. Mondák, regék, népi hagyományok a palóc kézművesek világából. Bp.,1997-1998, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17358.

2 000 HUF
Varga István: A reklám. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi kiadó. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.
17359.

5 000 HUF
1857 Színházi emlény. Kiadta a pécsi magyar színtársulat súgója: Martén Frigyes. Szegzárd [Szekszárd], 1857, Perger-ny., 14+2 p.
17360.

1 000 HUF
23
17361.

1 800 HUF
Jókai Mór: Egy magyar nábob. Képes díszkiadás. Goró Lajos hatvankét szövegrajzával, és nyolc aquarelljével. Bp., 1894, Athenaeum, 1 t.+XII+500+2 p.+ 8 t. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, sérült, rossz állapotú borítóval.
17362.

1 000 HUF
A Szent- István- Társulat jegyző- és névkönyve 1858- ra. Pest, 1858. Emich G. 1 sztl. 169 l. Korabeli egészvászon kötésben
17363.

2 000 HUF
Iricz Éva: Megőrült a világ. DEDIKÁLT! Bp., 1941, Forte. Kiadói papírkötés, szakadt, viseltes állapotban.
17364.

1 600 HUF
Fekete István: Téli berek. Bp., 1959, Móra Ferenc Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
17365.

1 000 HUF
18
17366.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF