Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 26

Gildemeister, Eduard-Hoffmann, Friedrich: Die ätherischen Öle. I-VII. köt. (Összesen 9 kötet, a III. kötet három részes (III. a./III. b./III. c.) Berlin, 1956-1963.,Akademie-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítókon egyen kis hiánnyal, egyébként jó állapotban.
17109.

22 000 HUF
59,46
64,71
Pécsi Márton: Geomorfológia és domborzatminősítés. Elmélet-Módszer-Gyakorlat. Bp., 1991., MTA Földrajztudományi Kutató Intézet. Kiadói papírkötés.
17110.

3 000 HUF
Dr. Erich Wulffen: Der Sexualverbrecher. Ein Handbuch für Juristen, Verwaltungsbeamte und Ärzte. Berlin-Groß-Lichterfelde, 1910., Dr. P. Langenscheidt. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17111.

2 000 HUF
14
Dr. Károli János: Kalauz a Magyar-Nemzeti Museum halgyűjteményében. Bp., 1879., Buschmann F.-ny., 103 p. Papírkötésben, kissé laza fűzéssel, kijáró lapokkal a 34-47. oldalak között.
17112.

2 000 HUF
Stewart Balfour: A természettan elemei. Ford.: Müller József. Fametszetű illusztrációkkal. Bp., 1875, Eggenberger, VII+360 p.+1 t. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17113.

3 000 HUF
17114.

1 600 HUF
17115.

1 000 HUF
Földrajzi és statisztikai tabellák. Hickman A. L. után összeállította Péter János. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 1. Pozsony-Bp., 1903., Stampfel Károly. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
17116.

1 000 HUF
Scholtz Kornél: Gyakorlati szemészet orvosok és orvostanhallgatók számára. 128 ábrával. Bp. 1918. (Franklin Társ.). Korabeli félvászon kötésben. Címlap nélkül.
17117.

800 HUF
Mérey Gyula: Algebra és mértan. A gimnázium és leánygimnázium III. osztálya számára. Átdolgozták Endrédy Vendel és Dr. Sárközy Pál. Bp.,1938., Franklin, 159 p. Félvászon-kötésben.
17118.

1 200 HUF
Képek a gyógyítás múltjából. Orvostörténeti közlemények. Szerk.: Antall József, Buzinkay Géza. Bp.,1984, Semmelweis Orvostörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
17119.

1 000 HUF
Lozsádi Károly: Nomen est omen. Orvosi szavaink mitológiája. Bp.,2003,Medicina. Kiadói aranyozott velúr-kötés,
17120.

1 000 HUF
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF