Books: Military

Number of items: 29

16600.

8 000 HUF
16601.

10 000 HUF
27,03
29,41
16602.

6 000 HUF
Nagybaczoni Nagy Vilmos: Végzetes esztendők 1938-1945. Bp., 1947, Körmendy. 1 t.+272 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
16603.

3 800 HUF
10,27
11,18
Gyóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. Przemysli versek. 1914-15. Bp., 1917, Athenaeum, 76 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
16604.

2 400 HUF
16605.

2 400 HUF
Emil Fey-Jo Rehkämper: Stählerne Gemeinschaft. 4500 Kilometer Panzerkrieg in Western. Essen, 1941, Essener Verlagsanstalt. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói szakadt, kissé hiányos papír védőborítóban,
16606.

2 800 HUF
7,57
8,24
Fejes Sándor: Pápa város katonatörténete. 1400-1867, Pápa, 2002, Pápai Huszáregyesület.
16607.

1 000 HUF
Réfi Attila: A császári-királyi ulánusezredek törzstisztjei a francia háborúk idején (1792-1815). Pápa, 2016, Jókai Már Városi Könyvtár. Kiadói papírkötésben.
16608.

1 200 HUF
Légoltalmi ismeretek a lakóházi (önvédelmi) szervek részére. Bp., 1952., Belügyminisztérium. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
16609.

1 000 HUF
Ortutay Tivadar: Két világháború sodrában. Veszprém,1990., Pannon Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
16610.

1 400 HUF
Markó, Árpád: Ungarisches Soldatentum. 895-1914. Bp.-Leipzig,[1942], Danubia, 414 p.+22 t. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban, két képtábla kijár.
16611.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF