Books: Military

Number of items: 29

16600.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
27,59
  Add to cart
  Remove
16601.

Available
10 000 HUF
34,48
  Add to cart
  Remove
16602.

Available
6 000 HUF
20,69
  Add to cart
  Remove
Nagybaczoni Nagy Vilmos: Végzetes esztendők 1938-1945. Bp., 1947, Körmendy. 1 t.+272 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
16603.

3 800 HUF
11,88
13,10
Hammer price:
3 800 HUF
Gyóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. Przemysli versek. 1914-15. Bp., 1917, Athenaeum, 76 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
16604.

Available
2 400 HUF
8,28
  Add to cart
  Remove
16605.

Available
2 400 HUF
8,28
  Add to cart
  Remove
Emil Fey-Jo Rehkämper: Stählerne Gemeinschaft. 4500 Kilometer Panzerkrieg in Western. Essen, 1941, Essener Verlagsanstalt. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói szakadt, kissé hiányos papír védőborítóban,
16606.

Available
2 800 HUF
9,66
  Add to cart
  Remove
Fejes Sándor: Pápa város katonatörténete. 1400-1867, Pápa, 2002, Pápai Huszáregyesület.
16607.

1 000 HUF
3,45
Hammer price:
1 000 HUF
Réfi Attila: A császári-királyi ulánusezredek törzstisztjei a francia háborúk idején (1792-1815). Pápa, 2016, Jókai Már Városi Könyvtár. Kiadói papírkötésben.
16608.

1 200 HUF
4,14
Hammer price:
1 200 HUF
Légoltalmi ismeretek a lakóházi (önvédelmi) szervek részére. Bp., 1952., Belügyminisztérium. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
16609.

Available
1 000 HUF
3,45
  Add to cart
  Remove
Ortutay Tivadar: Két világháború sodrában. Veszprém,1990., Pannon Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
16610.

Available
1 400 HUF
4,83
  Add to cart
  Remove
Markó, Árpád: Ungarisches Soldatentum. 895-1914. Bp.-Leipzig,[1942], Danubia, 414 p.+22 t. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban, két képtábla kijár.
16611.

Available
2 000 HUF
6,90
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.