Books: Hunting

Number of items: 9

A Magyar Országos Horgász Szövetség 20 éve. Szerk.: Vigh József. Bp., 1965., Vízgazdálkodási Tudományos Kutató Intézet. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval, javított gerinccel.   Ajándékozási sorokkal a dunaujvárosi Dunai Vasmű Horgász Egyletétől, pecséttel.
17100.

4 000 HUF
13,79
Hammer price:
4 000 HUF
Széchenyi Zsigmond: Vadászat négy földrészen, 1927-1964, Budapest, 1987, Corvina, kiadói kartonált kötés, jó állapotban
17101.

1 800 HUF
6,21
9
Hammer price:
2 600 HUF
Hardy József: Vadászfegyverekről a vadászoknak. Bp., 1969, Műszaki, 263 p. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói javított, szakadt papír védőborítóban.
17102.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 600 HUF
11,25
12,41
  Add to cart
  Remove
17103.

Available
2 000 HUF
6,90
  Add to cart
  Remove
3 db könyv - Somssich Pongrác: Afrika szívében; Machulka, Bédric: Vadcsapáson Afrikában; Filchner, Wilhelm: Kínából Indiába, a Hoang-Hótól az Indusig. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17104.

1 000 HUF
3,45
Hammer price:
1 000 HUF
Gyimesi György: Az ördöngöstől a Hortobágyig. Bratislava, 1973. Madách. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
17105.

1 200 HUF
4,14
Hammer price:
1 200 HUF
17106.

Available
800 HUF
2,76
  Add to cart
  Remove
Dr. Bakóczi Antal: Vadászszenvedély, vadászati fegyelem. Csergezán Pál illusztrációival. Bp., 1971, Táncsics. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, foltos borítóval, az elülső kötéstábla belsején a papír hiányzik.
17107.

1 000 HUF
3,45
Hammer price:
1 000 HUF
Csathó Kálmán: Tavasztól tavaszig. Egy író vadászemlékei. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadással, kis hiánnyal.
17108.

800 HUF
2,76
Hammer price:
800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.