Books: History

Number of items: 112

B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak. Ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion, 409 p.+ 31 t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papírborítóval, egyébként jó állapotban
15730.

3 000 HUF
Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon Bp., 1984. Gondolat. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval + kiállítási katalógus: Zsigmond és kora a művészetben 1387-1437.
15731.

1 000 HUF
15732.

2 000 HUF
Szilassy Sándor: Magyarország a szakadék szélén. Trianoni tanulmányok I. Kaposvár, 1997., Magyar Nemzeti Történeti Társaság. Kiadói papírkötés.
15733.

1 000 HUF
Meszlényi Antal: Buda felszabadítása. 1686. Bp.,1936, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, javított kötéssel.
15734.

1 400 HUF
Bél Mátyás két könyve: A magyarországi halakról és azok halászatáról. részlete. Reprint + Hungáriaból Magyarország felé
15735.

800 HUF
Bogdán István két könyve: Mestere volt egykor, Régi magyar históriák. Bp., 1984 Magvető. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15736.

1 000 HUF
Pelle János: Casanova, avagy a 18. század egy kalandor szemével. Szivárvány. Bp., 1987., Kossuth. Kiadói papírkötés.
15737.

800 HUF
Stella Rimington: Nyílt titkok. Az MI5 - a brit kémelhárítás - volt főigazgatójának emlékiratai. Bp., 2004., Geopen. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
15738.

1 200 HUF
Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon. Bp., 1984, Kossuth. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15739.

800 HUF
15740.

1 000 HUF
Kulcsár Zsuzsanna: Rejtélyek és botrányok a középkorban. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15741.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF