Books: History

Number of items: 112

[Losontzi István (1709-1780)]: Hármas Kis-Tükör, melly I. A szent históriát, II. Magyar országot, III. Erdély országot, annak földével, polgári-állapatjával, és históriájával, gyenge elmékhez alkalmaztatott módon, a nemes tanúlóknak, summáson, de világosan elö-adja és ki-mutatja. Poszony, 1773, Landerer Mihály, 192 p. [Második kiadás.] Magyar nyelven. Térképek nélkül. Átkötött modern félvászon-kötésben.
15718.

[Losontzi István (1709-1780)]: Hármas Kis-Tükör, melly I. A szent históriát, II. Magyar országot, III. Erdély országot, annak földével, polgári-állapatjával, és históriájával, gyenge elmékhez alkalmaztatott módon, a' nemes tanúlóknak, summáson, de világosan elö-adja és ki-mutatja. Poszony, 1773, Landerer Mihály, 192 p. [Második kiadás.] Magyar nyelven. Térképek nélkül. Átkötött modern félvászon-kötésben.

4 000 HUF
23
15719.

4 000 HUF
15720.

8 000 HUF
15721.

8 000 HUF
15722.

8 000 HUF
Bendefy László: Kunmagyaria. A kaukázusi magyarság története. Bp., 1941., Cserépfalvi. 2 képmelléklettel. Kiadói illusztrált papírkötés, a hátsó borító foltos, intézményi bélyegzővel.
15723.

2 400 HUF
Bíró József: A szabir-magyarok a sumirok tanítómesterei. Bp., 2002., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány.
15724.

Bíró József: A szabir-magyarok a "sumirok" tanítómesterei. Bp., 2002., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány.

2 000 HUF
Bíró József: A magyarság szabir-onogur eredete. Bp., 2008., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány.
15725.

2 000 HUF
A Rákosi per az ítélőtáblán. Vámbéry Rusztem előszavával. Bp.,1935., Viktória-nyomda, IV+75 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal.
15726.

2 000 HUF
2 db könyv - Nitti, Francesco: Nincs béke Európában. Bp., 1923, Pallas. + Nitti, Francesco: A béke. Bp., Pallas. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15727.

2 400 HUF
Tinódi Sebestyén: Cronica. Kolozsvár, 1554. Facsimile kiadás tanulmánnyal. Bibliotheca Hungarica Antiqua II. Bp. 1959. Akadémiai kiadó. Kiadói bordázott gerincű egészbőr-kötésben, sérült gerinccel.
15728.

2 800 HUF
7,57
8,24
15729.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF