Books: History

Number of items: 112

[Losontzi István (1709-1780)]: Hármas Kis-Tükör, melly I. A szent históriát, II. Magyar országot, III. Erdély országot, annak földével, polgári-állapatjával, és históriájával, gyenge elmékhez alkalmaztatott módon, a nemes tanúlóknak, summáson, de világosan elö-adja és ki-mutatja. Poszony, 1773, Landerer Mihály, 192 p. [Második kiadás.] Magyar nyelven. Térképek nélkül. Átkötött modern félvászon-kötésben.
15718.

[Losontzi István (1709-1780)]: Hármas Kis-Tükör, melly I. A szent históriát, II. Magyar országot, III. Erdély országot, annak földével, polgári-állapatjával, és históriájával, gyenge elmékhez alkalmaztatott módon, a' nemes tanúlóknak, summáson, de világosan elö-adja és ki-mutatja. Poszony, 1773, Landerer Mihály, 192 p. [Második kiadás.] Magyar nyelven. Térképek nélkül. Átkötött modern félvászon-kötésben.

4 000 HUF
13,79
23
Hammer price:
14 000 HUF
15719.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 000 HUF
13,79
  Add to cart
  Remove
15720.

Available
8 000 HUF
27,59
  Add to cart
  Remove
15721.

Available
8 000 HUF
27,59
  Add to cart
  Remove
15722.

Available
8 000 HUF
27,59
  Add to cart
  Remove
Bendefy László: Kunmagyaria. A kaukázusi magyarság története. Bp., 1941., Cserépfalvi. 2 képmelléklettel. Kiadói illusztrált papírkötés, a hátsó borító foltos, intézményi bélyegzővel.
15723.

Available
2 400 HUF
8,28
  Add to cart
  Remove
Bíró József: A szabir-magyarok a sumirok tanítómesterei. Bp., 2002., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány.
15724.

Bíró József: A szabir-magyarok a "sumirok" tanítómesterei. Bp., 2002., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány.

2 000 HUF
6,90
Hammer price:
2 000 HUF
Bíró József: A magyarság szabir-onogur eredete. Bp., 2008., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány.
15725.

Available
2 000 HUF
6,90
  Add to cart
  Remove
A Rákosi per az ítélőtáblán. Vámbéry Rusztem előszavával. Bp.,1935., Viktória-nyomda, IV+75 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal.
15726.

2 000 HUF
6,90
Hammer price:
2 000 HUF
2 db könyv - Nitti, Francesco: Nincs béke Európában. Bp., 1923, Pallas. + Nitti, Francesco: A béke. Bp., Pallas. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15727.

2 400 HUF
8,28
Hammer price:
2 600 HUF
Tinódi Sebestyén: Cronica. Kolozsvár, 1554. Facsimile kiadás tanulmánnyal. Bibliotheca Hungarica Antiqua II. Bp. 1959. Akadémiai kiadó. Kiadói bordázott gerincű egészbőr-kötésben, sérült gerinccel.
15728.

Available
2 800 HUF
9,66
  Add to cart
  Remove
15729.

Available
2 800 HUF
9,66
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.