Dr. Zajtay Artur: Az okszerű takarmányozás. (A budapesti rádióban az 1934/1935. év telén megtartott IV. gazdatanfolyam bővített anyaga.) Rádiós Gazdasági Előadások. Bp., 1935, "Pátria", 128 p. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
1912-1917 Winkler János: Baromfiólak és baromfitenyésztési eszközök. Kiadja: az Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata. Bp.,1912, "Pátria", borító nélkül, 84 p.+Bakó Gábor: Az 1915. és 1916. évi szőlőmolyirtó kísérletek tanulságai. I. A kísérletek előzményei és tárgya. Különlenyomat a Kisérletügyi Közleméynek XX. (1917.) 1. füzetéből. Bp.,1917,Pallas, 47 p.+Kern Hermann: Védekezés az amerikai köszméte lisztharmat (Sphaerotheca Mors Uvae Berk. et Curt.) ellen. A m. kir. földmívelésügyi ministerkiadványai 2 sz. Bp.,1916, Pallas, 15 p. Kiadói papírkötés.
5 db szakácskönyv: A 100 legjobb francia recept, A 100 legjobb kínai étel, A 100 legjobb vendégváró falat, Hamburgerek és burgerek, Kismamák szakácskönyve
Winkler János: Baromfitenyésztés. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata. Bp., 1938,"Pátria", 4+247+1 p.+VIII t. (színes táblák.) Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. Ritka!
Dr. Bucsányi Gyula: Természetes táplálkozás és gyógyhatása. Bp.,(1916), Légrády, 400+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.