Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 40

Rézi néni: Szegedi szakácskönyv. Szeged, 1876, Burger Gusztáv. Félvászon kötés, gerinc hiányzik, kiszakadt, sérült lapok, de teljes, széteső állapotban.
17060.

4 000 HUF
13,79
52
Hammer price:
44 000 HUF
Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb gyakorlati nagy budapesti szakácskönyv és házi cukrászat. Híres magyar és francia szakácsművészek nyomán, számos képpel. Bp., Rozsnyai Károly. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17061.

4 000 HUF
13,79
38
Hammer price:
38 000 HUF
Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb nagy házi cukrászat, cukrászok, vendéglősök, és háziasszonyok legpraktikusabb kézikönyve. Hatodik kiadás. Bp. é. n. Rozsnyai Károly. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
17062.

4 000 HUF
13,79
Hammer price:
5 500 HUF
Gróf Khuen-Héderváry Sándorné: A főzőkanál csodálatos meséi, Budapest, 1943, a szerző kiadása, kiadói félvászon kötés, enyhén kopott állapotban
17063.

6 000 HUF
20,69
Hammer price:
6 000 HUF
Gerard G. Aymonin: The Besler Florilegium: Plants of the Four Seasons. Angol nyelven. Első kiadás. New York, 1989., Harry N. Abrams. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, kiadói foltos tokban, a tokon kis sérüléssel.
17064.

8 000 HUF
27,59
Hammer price:
8 000 HUF
Das in Paris von ehemaligen Wohlfahrtsausschuß zum Besten der neuen Güterbesitzer veranstaltete gemeinnützige Handbuch der Landwirthschaft für alle Stände, oder Lehre von der gesammten Land- und Gartenwirthschaft deutlich entwörten. Zweiter Band. Berlin, 1796, Buchhandlung des geh. Commerzien-Raths Pauli, 819 p. Német nyelven. Papírkötésben, javított borítóval és címlappal, két lap sarkán kis hiánnyal, foltos.
17065.

6 000 HUF
20,69
Hammer price:
6 000 HUF
M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter kiadványai 24 kötete. Benne különféle témákkal, első sorban kártevők elleni védekezéssel. Bp., 1909-1918, M. Kir. Rovartani Állomás.
17066.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
10 000 HUF
34,48
  Add to cart
  Remove
A trágyázásról általában különös tekintettel a műtrágyákra. Kiadja az Egresi gipsz- és műtrágyagyár, Kramer J. Bp.,én. (cca 1900Ö, Posner és Fia-ny., 39+1 p. Papírkötésben, a végén egy oldalas árjegyzékkel.
17067.

Available
1 000 HUF
3,45
  Add to cart
  Remove
Dr. Vincze Jenő: Diétás konyha. Összeáll.: - -. Függelék: Vegetáriánus étrend. Bp., én., Dante. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, sérült, hiányos borítóval.
17068.

Available
1 000 HUF
3,45
  Add to cart
  Remove
A céltáblákat szőlő díszítse! Szőlő- és lövészünnepek Magyarországon a 16-19. században. Összeáll., német szövegeket ford.: Kovács József László. Bp., 2009, Bibliotheca Nationalis Hungariae. Kiadói kartonált papírkötés.
17069.

2 000 HUF
6,90
Hammer price:
2 000 HUF
17070.

2 000 HUF
6,90
Hammer price:
2 000 HUF
Gundel Imre-Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. Bp., 1982., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, régi üzletreklámokkal gazdagon díszített papír védőborítóval.
17071.

1 000 HUF
3,45
Hammer price:
1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.