Music, musical notes

Number of items: 41

Vincenzo Bellini: Norma. Tragedia Lirica in Due Atti di Felice Romani. Musica di - -. Opera Completa. Milano, én.,G. Ricordi&C., 270 p. Olasz nyelven. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal.
12756.

2 000 HUF
Chr. Gluck: Iphigenia in Aulis. (Iphigénie en Auilde.) Iper in 3 Acten von - -. Clavierauszug mit französischem un deutschem Text. Collection Litolff. No. 71. Braunschweig, én., Henry Litolffss Verlag, 214+2 p. Magyar és német nyelven. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó hátsó szennylappal.
12757.

Chr. Gluck: Iphigenia in Aulis. (Iphigénie en Auilde.) Iper in 3 Acten von - -. Clavierauszug mit französischem un deutschem Text. Collection Litolff. No. 71. Braunschweig, én., Henry Litolffs's Verlag, 214+2 p. Magyar és német nyelven. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó hátsó szennylappal.

2 000 HUF
Richard Wagner: Die Walküre. Vollständiger Klavier Auszug von Karl Klindworth. Mainz-Leipzig-London-Brüssel-Paris, én., B. Schotts Söhne, 315 p. Német nyelven. Aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel, néhány lapon bejelölésekkel.  Szilassy Győző operaénekes possessori bejegyzésével 1928-ból.
12758.

Richard Wagner: Die Walküre. Vollständiger Klavier Auszug von Karl Klindworth. Mainz-Leipzig-London-Brüssel-Paris, én., B. Schott's Söhne, 315 p. Német nyelven. Aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel, néhány lapon bejelölésekkel. Szilassy Győző operaénekes possessori bejegyzésével 1928-ból.

2 000 HUF
Richard Wagner: Tannhäuser und der Sängerkrieg auf Wartburg.Vollständiger Klavier Auszug von Karl Klindworth. Mainz-Leipzig-London-Brüssel-Paris, én., B. Schotts Söhne, 10+354+XV-XXI+1+42 p. Német nyelven. Aranyozott félvászon-kötésben, javított gerinccel, kopott, foltos, sérült borítóval, egy-két kijáró lappal, megviselt állapotban.   Benne Szilasi Viktor (Szilassy Győző) operaénekes névbejegyzésével és névbélyegzőjével.
12759.

Richard Wagner: Tannhäuser und der Sängerkrieg auf Wartburg.Vollständiger Klavier Auszug von Karl Klindworth. Mainz-Leipzig-London-Brüssel-Paris, én., B. Schott's Söhne, 10+354+XV-XXI+1+42 p. Német nyelven. Aranyozott félvászon-kötésben, javított gerinccel, kopott, foltos, sérült borítóval, egy-két kijáró lappal, megviselt állapotban. Benne Szilasi Viktor (Szilassy Győző) operaénekes névbejegyzésével és névbélyegzőjével.

1 600 HUF
3 db Ed. Peters kiadású kotta:  J. S. Bach: Brandenburgische Konzerze Nr. 4-6. Klavier zu 4. Händen.+Schostakowitsch: Sonate Op. 64. Klavier zu Zwei Händen.+Edvard Grieg: Hochzeitstag auf Troldhaugen. Op. 65. Nr. 6.
12760.

1 000 HUF
1936 Dr. Nánássy Ödönné Tuboly Clementin: Szegény Hazám. Irredenta kotta. Bp., Bárd Ferenc, hajtásnyommal, 4 p.
12761.

1 000 HUF
9
1915 Bertha István: Magyar Hiszekegy. Emőd Tamás szövegével. Bp., Bárd Ferenc. Szakadozott papírkötésben, 6 p. Gruber Lipót karmester névbélyegzőjével.
12762.

1915 Bertha István: Magyar Hiszekegy. Emőd Tamás szövegével. Bp., Bárd Ferenc. Szakadozott papírkötésben, 6 p. "Gruber Lipót" karmester névbélyegzőjével.

1 000 HUF
Humayer Mihály: Nemzeti induló, Horthy Miklós 10 éves kormányzói jubileumára, 3p
12763.

1 000 HUF
Sas Náci: Tábortűznél, A Kárpátok gerincein, 2 db kotta
12764.

1 000 HUF
11
2 db kotta Fejes grafikájával: Udvarhelyi templom, Lesz vihar még
12765.

1 000 HUF
2 db kotta - Győri Emil: Piros hajnal, fehér álom, zöld remény; Babics László: Fohász
12766.

1 000 HUF
3 db kotta - Tengerre magyar!, Egy haldokló katona dala, A virágos vonattól a csatatérig
12767.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF