Music, musical notes

Number of items: 41

Zenei kistükör. Szerk.: Csíkvári Antal. Bp., 1962., Zeneműkiadó. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
12744.

1 000 HUF
Új magyar nótakincsek gyűjteménye, széteső állapotban, 110p
12745.

1 000 HUF
12746.

1 000 HUF
Bartók Béla Írásai 5.: A magyar népdal. Közreadja: Révész Dorrit. Bp.,1990,Editio Musica. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
12747.

1 600 HUF
Kálmán György-Molnár Antal-Senn Irén: Zongoraiskola kezdők számára. Összefoglaló anyag. II. füzet. Bp.,1955, Zeneműkiadó, 71 p. Spirálkötésben.
12748.

1 000 HUF
1920 Szakács Aladár: Szegény Magyarország. Himnusz. Magyar Nemzeti Hadseregnek ajánlva. Irredenta kotta. Bp., Rózsavölgyi, kis szakadásokkal, 4 p.
12749.

1920 Szakács Aladár: "Szegény Magyarország." Himnusz. Magyar Nemzeti Hadseregnek ajánlva. Irredenta kotta. Bp., Rózsavölgyi, kis szakadásokkal, 4 p.

1 000 HUF
34
1928 Tiboldi József: Élet vagy halál. Induló. Szöveg: Petőfi Sándor. Irredenta kotta. Bp., 1928, Rózsavölgyi, kis szakadásokkal, 4 p.
12750.

1 000 HUF
26
M. Balakirew: Islamey. Fantaisie orientale. Pour Piano par - -. Leipzig, D. Rahter. Illusztrált, keleti mintás papírkötésben, 19 p.
12751.

1 000 HUF
cca 1916 Karl Fromm: Trauermarsch auf den Tod des Kaisers Franz Josef I. Prága, S. G. Porges, 2 sztl. lev. A borítón Ferenc József arcképével és a Habsburg címerrel.
12752.

1 000 HUF
9
cca 1912 Paul Aschnowitz: Erzherzog Franz Josef Ott-Marsch. Wien, én., Brüder Mändl. A borítón V. Károly a kezében a csecsemő Habsburg Ottó fotójával. A borítón Habsburg Ottó (1912-2012) későbbi aláírásával, 2 sztl. lev.
12753.

1 000 HUF
Richard Wagner: Lohengrin. Klavierauszug mit Text von Felix Mottl. Leipzig,é.n.,C. F. Peters, 268 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány lapon jegyzettel, kijáró lapokkal. Bárd Ferenc és Fia zeneműkereskedés bebélyegzéssel.
12754.

Richard Wagner: Lohengrin. Klavierauszug mit Text von Felix Mottl. Leipzig,é.n.,C. F. Peters, 268 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány lapon jegyzettel, kijáró lapokkal. "Bárd Ferenc és Fia zeneműkereskedés" bebélyegzéssel.

2 000 HUF
[Jacques] Fromental Halévy: LEbrea Opera in Cinque Atti. Poesia di Eugenio Scribe. Traduzione Italiana di M. Marcello. Opera Completa per Canto e Pianoforte. Milano-Roma-Napoli-Palermo-Londra,é.n.,G. Ricordi & C.,25+1+5-399 p. Olasz nyelven. Kopott félvászon-kötésben.
12755.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF