Music, musical notes

Number of items: 41

Zenei kistükör. Szerk.: Csíkvári Antal. Bp., 1962., Zeneműkiadó. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
12744.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
3,45
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Új magyar nótakincsek gyűjteménye, széteső állapotban, 110p
12745.

Available for bidding
1 000 HUF
3,45
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
12746.

Available for bidding
1 000 HUF
3,45
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Bartók Béla Írásai 5.: A magyar népdal. Közreadja: Révész Dorrit. Bp.,1990,Editio Musica. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
12747.

Available for bidding
1 600 HUF
5,52
Minimum bid:
1 600 HUF
Refresh
Kálmán György-Molnár Antal-Senn Irén: Zongoraiskola kezdők számára. Összefoglaló anyag. II. füzet. Bp.,1955, Zeneműkiadó, 71 p. Spirálkötésben.
12748.

Available for bidding
1 000 HUF
3,45
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
1920 Szakács Aladár: Szegény Magyarország. Himnusz. Magyar Nemzeti Hadseregnek ajánlva. Irredenta kotta. Bp., Rózsavölgyi, kis szakadásokkal, 4 p.
12749.

1920 Szakács Aladár: "Szegény Magyarország." Himnusz. Magyar Nemzeti Hadseregnek ajánlva. Irredenta kotta. Bp., Rózsavölgyi, kis szakadásokkal, 4 p.

Available for bidding
1 000 HUF
3,45
Minimum bid:
3 600 HUF
Refresh
1928 Tiboldi József: Élet vagy halál. Induló. Szöveg: Petőfi Sándor. Irredenta kotta. Bp., 1928, Rózsavölgyi, kis szakadásokkal, 4 p.
12750.

Available for bidding
1 000 HUF
3,45
Minimum bid:
4 400 HUF
Refresh
M. Balakirew: Islamey. Fantaisie orientale. Pour Piano par - -. Leipzig, D. Rahter. Illusztrált, keleti mintás papírkötésben, 19 p.
12751.

Available for bidding
1 000 HUF
3,45
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
cca 1916 Karl Fromm: Trauermarsch auf den Tod des Kaisers Franz Josef I. Prága, S. G. Porges, 2 sztl. lev. A borítón Ferenc József arcképével és a Habsburg címerrel.
12752.

Available for bidding
1 000 HUF
3,45
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
cca 1912 Paul Aschnowitz: Erzherzog Franz Josef Ott-Marsch. Wien, én., Brüder Mändl. A borítón V. Károly a kezében a csecsemő Habsburg Ottó fotójával. A borítón Habsburg Ottó (1912-2012) későbbi aláírásával, 2 sztl. lev.
12753.

Available for bidding
1 000 HUF
3,45
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
Richard Wagner: Lohengrin. Klavierauszug mit Text von Felix Mottl. Leipzig,é.n.,C. F. Peters, 268 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány lapon jegyzettel, kijáró lapokkal. Bárd Ferenc és Fia zeneműkereskedés bebélyegzéssel.
12754.

Richard Wagner: Lohengrin. Klavierauszug mit Text von Felix Mottl. Leipzig,é.n.,C. F. Peters, 268 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány lapon jegyzettel, kijáró lapokkal. "Bárd Ferenc és Fia zeneműkereskedés" bebélyegzéssel.

Available for bidding
2 000 HUF
6,90
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
[Jacques] Fromental Halévy: LEbrea Opera in Cinque Atti. Poesia di Eugenio Scribe. Traduzione Italiana di M. Marcello. Opera Completa per Canto e Pianoforte. Milano-Roma-Napoli-Palermo-Londra,é.n.,G. Ricordi & C.,25+1+5-399 p. Olasz nyelven. Kopott félvászon-kötésben.
12755.

Available for bidding
2 000 HUF
6,90
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.