https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 15

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst és borostyán szipka tokjában 7 cm, összecsukható ezüst szivarvágó 14 cm
11027.
 

Ezüst és borostyán szipka tokjában 7 cm, összecsukható ezüst szivarvágó 14 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
15,63
EUR
,
17,24
USD
Number of bids:
16
Minimum bid:
12 000 HUF
Refresh
Távol keleti kézzel festett csont lap, apró lepattanással, 3×11 cm
11028.
 

Távol keleti kézzel festett csont lap, apró lepattanással, 3×11 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
25,00
EUR
,
27,59
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh
Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, 6 db (3+3), egyik kés pótolt, h: 23 és 26 cm
11029.
 

Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, 6 db (3+3), egyik kés pótolt, h: 23 és 26 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
40 000 HUF
125,00
EUR
,
137,93
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
40 000 HUF
Refresh
Ezüst(Ag) nyelű kés, jelzett, 5 db, Solingen pengével, h: 25,5 cm
11030.
 

Ezüst(Ag) nyelű kés, jelzett, 5 db, Solingen pengével, h: 25,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
30 000 HUF
93,75
EUR
,
103,45
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
30 000 HUF
Refresh
XIX. sz: Jelzett kínai ópiumpipa- Kézzel festett porcelán, fém, gazdagon díszített, virág és madár motívumokkal, 13 cm, szárral 30 cm / Antique Chinese opium pipe. Richly ornamented, porcelain and metal with dragon and monkey figure. 13 (30) cm
11031.
 

XIX. sz: Jelzett kínai ópiumpipa- Kézzel festett porcelán, fém, gazdagon díszített, virág és madár motívumokkal, 13 cm, szárral 30 cm / Antique Chinese opium pipe. Richly ornamented, porcelain and metal with dragon and monkey figure. 13 (30) cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
18 000 HUF
56,25
EUR
,
62,07
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
18 000 HUF
Refresh
Modernista alpakka kínáló üveg fogóval. Gravírozott (SzT/TSz) monogrammal 35x22 cm
11032.
 

Modernista alpakka kínáló üveg fogóval. Gravírozott (SzT/TSz) monogrammal 35x22 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
18,75
EUR
,
20,69
USD
Number of bids:
2
Minimum bid:
6 500 HUF
Refresh
Szecessziós réz tolltartó, 18x15 cm + tapper
11033.
 

Szecessziós réz tolltartó, 18x15 cm + tapper

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
12,50
EUR
,
13,79
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
4 200 HUF
Refresh
Ezüst (Ag) nyelű és tetejű toll és tintatartó szett, eredeti dobozában, jelzett, h:17 cm, 4×4 cm
11034.
 

Ezüst (Ag) nyelű és tetejű toll és tintatartó szett, eredeti dobozában, jelzett, h:17 cm, 4×4 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
16 000 HUF
50,00
EUR
,
55,17
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
16 000 HUF
Refresh
XX. sz. eleje: Sztereókép néző készülék. Fa testtel, rajta sérülések, hozzá 34 db I. világháborús sztereofotó / Stereo photo watcher with 34 pictures. damaged
11035.
 

XX. sz. eleje: Sztereókép néző készülék. Fa testtel, rajta sérülések, hozzá 34 db I. világháborús sztereofotó / Stereo photo watcher with 34 pictures. damaged

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
22 000 HUF
68,75
EUR
,
75,86
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
24 000 HUF
Refresh
Faragott csontnyelű antik japán napernyő / esernyő. Virágos mintájú faragással és szövettel. Szövet szakadozott. / Japanese ebony sun shade 51 cm
11036.
 

Faragott csontnyelű antik japán napernyő / esernyő. Virágos mintájú faragással és szövettel. Szövet szakadozott. / Japanese ebony sun shade 51 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
34 000 HUF
106,25
EUR
,
117,24
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
34 000 HUF
Refresh
Káposztalevél formájú alpakka kínáló tál 40 cm
11037.
 

Káposztalevél formájú alpakka kínáló tál 40 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 200 HUF
13,13
EUR
,
14,48
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 200 HUF
Refresh
Erhardt & Söhne puttós alpakka doboz, jelzett, karcolással és horpadással, 16,5×12 cm
11038.
 

Erhardt & Söhne puttós alpakka doboz, jelzett, karcolással és horpadással, 16,5×12 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 800 HUF
15,00
EUR
,
16,55
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 800 HUF
Refresh

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment